5 trendů podzimního šatníku

marksandspencer_AW16_lookbook_menswear_WINTER TONES (kopie)

Připravte se na novou sezónu a seznamte se s 5 styly, které budou letos na podzim a v zimě kralovat pánskému šatníku. V souvislosti s nimi pro vás máme jednu poučku: Vše se točí kolem jednoduchosti, kvality a detailů. Nic jiného si pamatovat nemusíte.

WINTER TONES

Nová sezóna se s Winter Tones zahalí do teplých tónů a klasických britských kabátů. Odstíny jako kaštanová a vínová přidají oblečení na hřejivém luxusu, stejně jako na retro nádechu.

marksandspencer_AW16_lookbook_menswear_WINTER TONES 2

TEXTURE

Zcela opačný přístup, jako stvořený pro vyznavače moderního stylu. Prim tentokrát hrají objemné prošívané bundy a vesty. Přidejte se do hry s texturami.

marksandspencer_AW16_lookbook_menswear_TEXTURE2

KNITWEAR

Pleteniny nesmí v zimní kolekci chybět. Zkuste to tentokrát jinak a spárujte svetry se sportovními tepláky v uvolněném duchu – ležérnost a pohodlí jsou klíčové.

marksandspencer_AW16_lookbook_menswear_KNITWEAR2

DENIM

Džínovina nikdy nevyjde z módy, a tak ji klidně můžete nosit i v dalších měsících. Zapomeňte však na výrazné výšivky a nápisy a pořiďte si základní kousky v monochromatické paletě. V jednoduchosti je krása.

marksandspencer_AW16_lookbook_menswear_DENIM 2

TAILORING

Nebyl by to M&S, kdybychom nepředstavili novou podobu nošení obleků. Tentokrát se britským džentlmenem podle posledních trendů stanete v oblecích s uvolněnou siluetou a ve vzorovaných košilích. Výsledek je osvěžující.

marksandspencer_AW16_lookbook_menswear_TAILORING 2

První kousky z kolekce Marks & Spencer pro podzim a zimu 2016 dorazí do českých prodejen začátkem září.