5 věcí, kterých si žena na muži všimne jako první

leklaryba

Čím mladší floutek jsi, tím větší máš šanci se po dobu celýho života vyvarovat nešvarům, který ženy nemají rádi, ba dokonce nikdy nepromíjí. Všechno je o nějaký úrovni, a laťku má každý nastavenou jinak vysoko (nízko). Každopádně přes některý základy vlak nejede a standard je standard.

1. Leklou rybu ne, prosím!

Za předpokladu, že při seznámení nemůže podání ruky absentovat, si musíme vyjasnit, že stisk, musí být pevný. Ano, jasně, pod slovním spojením „tak akorát“ si každý můžeme představovat něco jinýho. Jenomže ani ta nejkřehčí květinka, jíž se budete chystat podat ruku, vám nebude tolerovat sotva letmý dotyk, ze kterýho notabene může dostat osypky. Stisk zvládne, a možná, že raději trochu silnější, než-li nijaký.

2. Jak na pohyb v davu?

Pokud se potkáte třeba v baru, kde to praská ve švech, není zrovna moudrý se k baru dobývat neurvalým způsobem, a to ani za cenu co nejrychlejšího pití pro dámu. Distingované vystupování obecně a hlavně takové jednání byť s cizími a pod obraz zpitými lidmi je fajn.

3. Boty jedině v čistotě!

O tom snad nemusíme sáhodlouze diskutovat. Boty mají být čisté, a maximum, kdy se dá prominout trochu špíny je jarní venkovní marast. Pak je možná taky na místě hodit malý vtípek a dát tak sebejistě najevo, že jsi si plně vědom problému.

4. Vztah k dětem matters

Pokud by na to nejprve přišla řeč, a slečna či paní se zmínila, že dětem příliš neholduje, rozhodně nebude správným krokem říct „jo, taky ty fakany nesnáším,“ ale neutrálně započít rozpravu o tom, že jsou ti malí lidé vlastně roztomilí, a ačkoliv ne teď, dokážeš si jednou představit nějaký mít. Anyway, když se o tom bavit nebudete, ale rovnou přijdete do styku s dětmi, chovej se hezky, a nepohrdej jimi, i kdybys byl největší antitaťka.

5. Správnej pohled matters twice

Tvoje oči jsou jakýmsi pomyslným oknem do její duše, kterou evidentně chceš získat (nebo si jí na chvíli půjčit). Proto je docela fajn, když na ni nekoukáš jako na kus masa – you know, třeba jako na stejk, na kterej máš fakt velkou chuť. Snaž si trochu pohrát s tím, jak na ni budeš nahlížet a věř, že ti to nijak neublíží, naopak tě to posílí. Každej nemá buňky na to, vypadat jako svůdník, ale holkám se nakonec někdy líbí když budeš vypadat trochu „přitrouble.“ Ocení snahu.

Text: Simona Redlipska