7 super věcí, které můžete zažít na Colours of Ostrava

465768-800

Ať v H&M BLOCKu zažijete cokoliv, v hlavní roli bude nejspíš kazeta. Ta, kterou má s hudbou spojenou celá jedna generace a přestože se dá tak skvěle přetáčet na tužce, trochu se na ni v rychlém tempu technologického pokroku zapomnělo. Na festivalu Colours of Ostrava znovu ožije a – vy u toho můžete být. H&M BLOCK ale není jen o hvězdné kazetě, důvodů proč v téhle zóně strávit čas, je mnohem, mnohem víc…

465765-800

1. H&M BLOCK bude největší relaxační zóna na Colours of Ostrava. Ve spodním patře se zabydlíte, pokud rádi odpočíváte aktivně. Útulné horní patro se stane oblíbenou destinací pro každého, kdo rád sedí, leží a je „jen tak“. Když vám prozradíme, že design zóny vymyslelo architektonické studio Edit!, mělo by vám být jasné, že tohle bude i estetický zážitek.

2. „Recycle“ a „upcycle“ – dvě slova, která teď vídáte asi skoro všude. V H&M BLOCKu je budete moci i naplnit. Na recycle workshopu se naučíte, jak vyrábět z plastů módní doplňky, a když si z domova přinesete starou kazetu, budete ještě koukat…

8R2A6036

3. H&M BLOCK vybíral své DJe opravdu pečlivě. Každý je jiný, každý toho hodně zažil a každý má ke kazetám osobní vztah. Třeba Josef Sedloň mixoval své první sety v legendárním klubu 007 právě z nich, v rámci speciálních večerů to dělá dodnes a takové kazetové vystoupení chystá i na Colours. Dál se můžete těšit na DJe IM Cyber, Bazooka Joe, Eddieho Mura, Sunpayu a Soulphonique.

4. Interaktivní světelnou instalaci připravují pro H&M BLOCK Petr „Světlonoš“ Pufler a Vojtěch Kálecký. Zaznamenat svoji hudební stopu a ovlivnit skrze ni podobu zóny můžete na místě díky jejich audiovizuálnímu projektu i vy.

8R2A5920

5. Pochutnáte si na masových, vegetariánských i veganských burgerech od vítěze Burger festu 2016, Tommy’s Food Trucku. Zamilujete se do karamelových dobrot Mikey’s Little Sins. A osvěžíte se některým z koktejlů, které speciálně pro H&M Block připravil špičkový barman Petr Slovák.

6. Už máte svůj hudební klip? Jestliže ne, tak díky Moveboxu v H&M BLOCKu to můžete změnit. A abyste se nestyděli a pořádně rozparádili, nikdo na vás během „natáčení“ neuvidí.

7. V H&M BLOCKu vznikne ve spolupráci s Colours of Ostrava možná největší mix hudebních přání na světě. Funguje to jednoduše – napíšete na kazetu jméno umělce, který by měl v budoucnu na festivalu vystoupit, vložíte ji do speciální konstrukce a pak… Pak před očima nás všech vznikne nádherná podívaná.

Další věci, které zažijete v H&M BLOCKu na Colours of Ostrava, najdete na www.goout.cz/hmblock.