Adidas představuje řadu UEFA Champions League Arena Edition

adidas UEFA Arena edition - EDT 100ml

Dnes adidas představuje svou novou řadu péče o tělo UEFA Champions League „Arena Edition“, inspirovanou vášnivou akcí a adrenalinem při hře na fotbalovém hřišti.

Arena Edition je třetí řadou produktů péče o tělo Ligy Mistrů UEFA. Navazuje na neuvěřitelný úspěch řad Trophy a Star Edition, jejichž toaletních vod se dohromady prodalo více než 4 miliony kusů. Jedinečná atmosféra při vstupu na stadion inspirovala adidas k vytvoření vůně pro muže Arena Edition. Nová orientálně-aromatická vůně vyzařuje energickou sílu a úspěch. Vzrušení začíná již při výkopu osvěžujícím spojením bergamotu, jablka a rozmarýnu, které přináší dokonalou svěžest.

adidas UEFA Arena edition - EDT 100ml

Toaletní voda, 100 ml, 329 Kč

V srdci hry je elegantní směs pelargonie a jasmínu podtržená kořenitým koriandrem pro výraznou mužnost. S blížícím se prodloužením získávají emoce na síle v momentě, kdy hřejivé tonka fazole zahalují výrazné pačuli a smyslné pižmo vytváří pulzující a dlouhotrvající podpis. Tato vůně, silná a přesto rafinovaná, je stvořená pro šampiony.

Design kolekce Arena Edition využívá osobitý styl Ligy Mistrů UEFA – stříbrný základ doplňují modré akcenty, což celé řadě dodává prémiový charakter.

adidas UEFA Arena edition - Body Spray 150ml

Tělový sprej, 150 ml, 99 Kč

Značka adidas oslavuje uvedení řady Arena Edition vzrušující soutěží a poutavými epizodami na stránkách GameDayPlus.com neboli adidasův fotbalový průvodce Ligou mistrů UEFA. Fanoušci zde mohou také sledovat videa dvou světových tříd fotbalového freestylu. Vůdčí osobnosti fotbalového freestylu, Billy Wingrove a Jeremy Lynch, kteří jsou společně známí jako F2 Freestylers, předvádějí šílené triky a dovednosti v sérii zábavných úkolů s produkty péče o tělo řady Arena Edition.

adidas UEFA Arena edition - Shower Gel 150ml

Sprchový gel, 250 ml, 79 Kč