(auta) BMW ALPINA XD3 – opravdu speciální SUV

2ERqrPAg

Detaily určují celek – jemné linky, elegantní prolisy a průduchy slibující vzrušení z jízdy. Čtveřice výfuků vsazená do zadního nárazníku pocit ještě umocňuje. Tam, kde končí BMW, začíná Alpina. Základem tohoto exkluzivního manufakturního výrobce jsou špičkové automobily založené na modelech BMW.

K4qkqhsQ

Každý rok opustí výrobní závod 1 200 až 1 700 automobilů určených do celého světa. Auto nadšenci si mohou z nabídky ALPINY vybírat i v České republice u společnosti Invelt, výhradního zástupce těchto exkluzivních vozů.


Nové BMW ALPINA XD3, které navazuje na velký úspěch svého předchůdce již brázdí naše silnice. Ojedinělé výkonem, výbavou i doplňkovou výbavou, kterou si každý sám nadefinuje. Interiér nabízí přirozenou eleganci a styl. Kůží ručně obšitá palubní deska i volant, měkký na dotek a dobře sedící v rukách. Středový panel s ovládacími prvky, které řidiče samy vedou ke své funkčnosti. Elektromotorky tvarující sedák i opěradlo podle přání. Celkový dojem exkluzivního komfortu doplňuje i sofistikovaná vůně. Klidně spočívající stroj probudí až zmáčknutí startéru, když se pod přední kapotou ozve 388 koní.

BMW ALPINA XD3 je zkušený vůz, který vám aktivně pomáhá při jízdě a dává vám pocit bezpečí. O komfortní jízdě po dálnici netřeba pochybovat. V terénu tvořeném úzkými a klikatými silničkami se přesvědčíte o obratnosti a svižnosti BMW ALPINY.

tQV2fvXw

Model se pyšní osmi rychlostní sportovní automatickou převodovkou nejnovější generace s ALPINA SWITCH-TRONIC. Poprvé v historii společnosti ALPINA má BMW ALPINA XD3 aktivní a elektronicky řízený zadní diferenciál, který zajišťuje při dynamické jízdě v zatáčkách maximální pohon, výjimečnou dynamiku jízdy a vysokou bezpečnost. A pak je tu ještě naprosto zasloužená nevtírává pozornost jakou ALPINA XD3 vzbuzuje. Venkovní paket, nárazníky, prahy, kola – nezaměnitelné a evoluční prvky ALPINA.

Foto: BMW.