(auta) BVLGARI X Fiat 500 – klenot mezi auty

500One1741B-scaled-1

Existuje styl a Styl. Jeden styl znamená koupit si novou audinu nebo bávo. Ten druhý Styl znamená najít skutečne to nejlepší a jedinečné. Konkrétně u aut to znamená následující. BVLGARI a Fiat. Pokud jsou krásná auta jako drahý šperk, tohle je ta diamantová kostka ledu co nosila na prstu Liz Taylor. 

https___hypebeast.com_image_2020_03_bvlgari-bulgari-fiat-500-b500-electric-car-supermini-jewels-gems-leonardo-dicaprio-auction-3

Ikonická římská značka se spojila s dalším italským klenotem, automobilkou Fiat. Výsledkem tohoto partnerství je jedinečný nový model Fiat 500. Opravdový šperk a vůbec první elektromobil řady 500. Design Fiatu 500 už jednou dělalo Gucci, kdy Betony Vernon vytvořila úchvatný spot v centru Turína. Pak dokonce jednali s Donatellou, ale ona nakonec šla do Mini Cooperu.

Fiat-500_Mai_troppo_Concept-2020-1600-03-e1583490830434

Itálie bude vždy o koncentraci luxusního designu, prémiových materiálů, výjimečných doplňků a především neuvěřitelného stylu. Může se dít to, co se děje nyní, ale ta země má Da Vinciho.

B.500 BY BVLGARI Mai troppo, inspirovaný Římem, rodným městem Bvlgari, je kabriolet v barvách, které nejlépe odrážejí výjimečné světlo věčného města. Metalíza Imperial Saffron – odstín ikonický pro Bvlgari – se získává integrací speciálního zlatého prachu procesem používaným pro výrobu šperků Bvlgari ve Valenze.

MAX5110-1200x900

Palubní deska potažena barevným hedvábím, ručně malovaným ikonickými motivy Bvlgari jako extravagantní akcent pro tuto značku typický, společně s výjimečným řemeslným zpracováním. V nápadném barevném kontrastu s exteriérem jsou sedadla potažena kůží se stejnobarevnou výšivkou rezonující prvky z palubní desky a zlatým lemováním.

Vůz je vybaven speciálním pouzdrem na šperky a krabicí na klobouky z bílé telecí kůže s barevným rámováním.

Klíč k vozu je sám o sobě nositelný šperk: jako starodávná mince evokující legendární kolekci Bvlgari Monete, zatímco prolamované boční panely hrdě hlásají logo značky.

MAX5126-1920x1440-1-1200x900

Vůz jako šperk hrdě nese název a logo B.500, jehož jádro má osmicípou hvězdu Bvlgari a je osazeno oslnivým diamantovým pavé, zatímco logo na diamanty posázeném volantu je zdobené velkolepou kombinací ametystů, citrínů a topazu – navíc ho lze z volantu vyjmout a nosit jako brož.
Vůz bude představen spolu s dalšími dvěma speciálními projekty zaměřenými na italskou kreativitu. Partnery projektu je vůz Fiat New 500, Armani – jako zástupce světa módy a Kartell jako přední značka v oblasti průmyslového designu. Tři jedinečná mistrovská díla budou vydražena v červenci 2020.