Bibloo Concept Store nabídne v roce 2017 nejen módu

BIBLOO CONCEPT STORE 1

Na konci minulého roku byl v obchodním domě Kotva v Praze slavnostně otevřen unikátní prostor Bibloo Concept Store. Celé patro pro příznivce módy a designu, rozkládající se na více než 3 000 m2, otevřel významný online obchod Bibloo. Jsem přesvědčen, že móda není jen o samotném nákupu, ale především o zážitcích, emoci a prožitku, který si zákazník uchovává,“ říká Petr Liesner, generální ředitel společnosti Bibloo, a dodává: „Nejen z tohoto důvodu jsme jako první online obchod v České republice vytvořili místo s konceptem určitého životního stylu, možností se setkávat, nakupovat nebo si jen vychutnat kávu a posedět s přáteli při výhledu na centrum Prahy.“

Bibloo je online obchod s prémiovou módou, který od roku 2015 nabízí vybrané kolekce, a to přímo z módních domů více než 100 etablovaných světových značek. Dnes Bibloo obléká módní nadšence ve 32 zemích. Koncepčnímu obchodu Bibloo Concept Store, který byl otevřen v roce 2016, přibude po Praze také další na Slovensku, v Maďarsku a Rumunsku.

BIBLOO CONCEPT STORE 2

Pražský Bibloo Concept Store je svou velikostí a umístěním v centru hlavního města prvním koncept storem takového rozměru a nabídky u nás. Čtvrté patro Kotvy nabízí velké množství mezinárodních módních značek, jako je například Tommy Hilfiger, Michael Kors, Armani Jeans, Replay, Guess, Desigual, Tom Tailor, Vero Moda, Pepe Jeans nebo Calvin Klein. Kreativní tým Bibloo hledá po celém světě oblečení značek s vlastním příběhem, nezaměnitelným charakterem, postupy, kvalitou a tradicí, které miluje celý svět, a kromě nejnovějších kolekcí pro Vás do koncept storu hledá limitované a ikonické kousky, které nejsou k dostání v jiných obchodech.

V tomto roce Bibloo Concept Store nabídne exkluzivně značku Pantone Universe, která je známá po celém světě svým přesvědčením, že každá barva má své významové sdělení a že každý odstín či tón barvy má hluboký dopad na náš život, naše emoce i na způsob, jakým se oblékáme a jaké barvy volíme. Modely barevné obuvi pro ženy a muže značky Pantone Universe mají svůj přesný barevný kód a zároveň jméno, jako například Summer Green, Twilight Blue nebo Cherry Tomato. Tenisky vytvořené z exkluzivních materiálů, kde je hlavním protagonistou barva, jsou buď celobarevné, či v různých odstínech, kdy barva například mizí do ztracena a vytváří různé efekty.

BIBLOO CONCEPT STORE 3

Módní sortiment bude opět obohacen o modely a kolekce některých lokálních designérů včetně pokračování projektu, v němž se Bibloo spojuje s osobností z určité oblasti designu a módy a vytváří unikátní limitovanou edici. Tento rok oslovila značka Bibloo úspěšného českého módního návrháře Jakuba Polanku, který část kolekce  Jakub Polanka x Bibloo představí již nyní na březnovém MercedesBenz Prague Fashion Weeku. V patře mimo módu najdete jedinečné klenoty Goia, originální české hodinářství Prim, papírem a knihami proslulé nakladatelství Page Five, které i v době tabletů, čteček a všudypřítomných displejů věří v sílu papírového artefaktu, nebo kavárnu, kde si čerstvou kávu můžete vychutnat s nádherným výhledem na centrum Prahy. Samozřejmostí je neomezené online připojení. Tento rok Vám ojedinělý prostor nabídne zajímavé akce a výstavy. Stejně jako minulý rok se i letos v březnu stane Kotva opět prostorem, kde se bude odehrávat největší módní událost v České republice, pražský týden módy.

Stejně jako návrháři představují na jaře a na podzim své kolekce, i Bibloo prezentuje dvakrát ročně to nejlepší na stranách svého exkluzivního magazínu. Maximální spokojenost a nadstandardní služby Vám nabídne VIP klub Bibloo. V rámci tohoto členství získáte vouchery v hodnotě až 20 000 Kč, kterými si zlevníte své nákupy, máte přístup k exkluzivní VIP kolekci, expresní dopravu modelů po Praze a Brně, pozvánky na speciální akce a další benefity. Bibloo Concept Store se od svého založení vyvíjí a roste. Svým originálním přístupem a nabídkou se z něj stává nejen místo pro prodej zboží, ale také příležitostná galerie, čestné místo setkávání české umělecké scény a originálních lidí se zajímavým příběhem.