(bizár) Nejhorší módní zvěrstva, která můžete stále potkat

Main

Opakování je matka moudrosti a člověk by měl pocit, že když už nějakých pět, šest let všichni pracujeme na vyčištění stylu od těch špatných věcí, muži se poučí. No evidentně ne. 

Kdykoliv jdete po ulici a rozhlížíte se kolem, stále můžete narazit na „trendy“, o kterých si nositel myslí, že mu sedí, sluší nebo že se prostě jen „nosí“. V případě potřeby pak máte nárok takového člověk uhodit a dotáhnout ho do nejbližšího obchodu pro něco lepšího.

Tříčtvrteční kalhoty 

Tříčtvrťáky

Jedete snad na ryby? Jediné co chybí je vesta se spoustou kapes a rendlíkový klobouk na hladu. Máme tolik skvělých možností co se šortek týče. Investujte, je to dobrý kšeft.

Korálky na krku

Korálky

A nemluvíme o korálcích z kamenů, které i k obleku a hodinkám vypadají dobře. Mluvíme o tom dřevěném cosi, co bylo jednu dobu módní a bůh ví proč se to pořád prodává. Pokud vám není patnáct a není rok 2007, už je radši nenoste. Tolik značek dělá elegantní a krásné šperky pro muže – od přívěsků, přes náramky z kvalitních kamenů až k manžetovým knoflíčkům.

Crocs

crocs

Jako ne. I sandály z kůže jsou lepší. A úplně nejlepší je nosit espadrilky nebo mokasíny.

Uggs pro muže

Uggs

Další ne. Řemeslníci po celém světě neinvestovali stovky let do vytvoření pánských boots, abychom pak my nosili tohle. Je to v podstatě neuctivé.

Upnutá trička s V výstřihem

deepv

Obvykle je nosí muži s velkými svaly. My vám ale řekneme tajemství. Ony svaly jsou vidět i v normálním tričku a nemusíte nikomu ukazovat chlupy na hrudníku. Rozepnuté košile a odhalený hrudník vytýkáme i Tomu Fordovi, a tomu se po stylové stránce vytknout nedá nic.

Hranaté boty

Hranatéboty

Opět, stejně jako u korálků, už není rok 2007. Kulaté špičky jsou jedinou správnou cestou.

Přehnané spony na pásku

Spona

Tohle vzniklo u kovbojů, kteří neměli moc jiných cest, jak ukazovat styl. V dnešní době to vypadá jako forma kompenzace. Nebo snaha přitáhnout pozornost. Držte se radši u jednoduchých spon a nechte činy mluvit za sebe.

Foto: Pinterest. Text: Václav Mensa