Bogner: Po pobřeží v sedle motocyklu

03_BOGNER_MAN_162_LOWRES

Letošní letní kolekce aktivního oblečení Bogner evokuje vůni mořského vzduchu, ale i provokativní vůni benzínu, oleje a rozpáleného asfaltu klikatých cest.

Toto léto se Bogner Man vydává na cestu po jihu Francie, navštěvuje festival v Cannes, Antibes, Monako a Côte Bleue. Sofistikovaná atmosféra Francouzské riviery a sportovní duch závodu Formule 1 „Grand Prix de Monaco“, zanechává na kolekci své stopy. „Chic aktivní oblečení“ je zpráva, kterou Bogner Man vysílá. Lehké tkaniny, světlé barvy a oblečení s měkkým povrchem – nejčastěji bez podšívky – naplňuje kolekci výrazem „lehkosti bytí“. Dvě slova, která nejlépe vystihují kolekci Bogner Man jsou „ležérní luxus“. Návrhářský tým vylepšuje módní kolekci s ambicí nabídnout nejvyšší kvalitu se zaměřením na štíhlé siluety.

10_BOGNER_MAN_162_LOWRES

 

Péřové sportovní kabáty, vyrobené ze 100% vlny, tvoří ideální cestovní variantu pro muže – snadno se udržují, jsou skladné a vynikají sportovním, ležérním nádechem. Materiály a textury hrají klíčovou roli a vnášejí do oblečení moderní dotek.

Neformální bundy vyrobené například z nappa kůže nebo lehké bavlněné látky jsou jednou z možností pro muže, kteří mají rádi sportovní eleganci. Košile mají potisk nebo texturu, svetry jsou vyrobeny ze směsice plátna, hedvábí a bavlny, piké polokošile doplňují kolekci.

04_BOGNER_MAN_162_LOWRES

Klíčovými outfity jsou černá kožená bunda v kombinaci s šedým tričkem z bavlny a bílé kalhoty ze lnu a bavlny, bavlněné šortky v kombinaci s žakárovým svetrem v ladících barvách, tenké nylonové sako, stejně jako denim košile s drobnými vzory, sladěné s bavlněnými kalhoty z tlumené textury, a v neposlední řadě, svetr s zig-zag vzorem v kombinaci s úzkými kalhotami ve vlněném glencheck bavlně.

08_BOGNER_MAN_162_LOWRES

Barvy: Antibes: námořnická, indigo, azurová modrá, limetka, Monaco: black stone, mango, sorbet pistácie Cannes: atlantik modrá, kámen, červená švestka, starorůžová Côte Bleue: šarlatová, nebesky modrá, bílá, šedá, meruňková

09_BOGNER_MAN_162_LOWRES

 

www.bogner-fashion.cz