Božská Greta

030_080

Greta Slezáková sama sebe řadí mezi ty modelky, které svou práci opravdu milují. „Jsem ráda součástí týmu, který na něčem pracuje a prožívá u toho nadšení. Takovou lásku a oddanost nenajdete jen tak v nějakém oboru! Fantastické na modelingu je též cestování. Teď s sebou beru na cesty i malého syna.“ Greta nemá moc ráda večírky celebrit, raději se věnuje synovi, chodí do kina, divadla a na výstavy. Je blázen do přírodní medicíny, hltá články o zdravém jídle a poslední dobou o potravinách a potravinovém průmyslu vůbec. V budoucnu by se tomu chtěla více věnovat. Baví ji navrhovat šperky a ráda by si otevřela kavárničku.

060_041

Baví mě zkoušet nové restaurace. Mé oblíbené místo je třeba L‘Atelier de Joël Robuchon v Paříži, kam si chodím pro gurmánský zážitek. Vyzkoušet raw organic food zase chodím do restaurace Pure Food and Wine na Union Square v New Yorku. Díky své profesi jsem si zamilovala fotografii – sbírám knihy známých i méně známých fotografů a sama ráda fotím.

Míry:
175 cm, 59 kg
89-62-91

Greta Slezáková byla tváří parfému Dior Forever And Ever, parfému pro značku Salvatore Ferragamo, kosmetických značek Chanel, Guerlain, Vichy, ROC, Illamasque, Bobbi Brown, Sonia Kashuk, L’Oréal, Kérastase. Dále pracovala pro značky Balmain, Gucci, Tommy Hilfiger, Aubade, Max & Co., Façonnable, Veuve Clicquot, Sinéquanone, Lolita Lempicka, Smirnoff.

„Ever tried. Ever failed. No matter. Try again. Fail again. Fail better.“

foto: Rene & Radka
České fotografické duo Rene & Radka usazené dlouhodobě v USA, které fotí mimo jiné pro magazín Vogue, si oblíbilo modelku Gretu. A my se tomu ani nedivíme.