Buddha Bar zahájil zimní brunchovou sezónu

MT0A0306

Luxusní asian fusion restaurace Buddha-Bar v centru Prahy opět zahajuje sezónu nedělních brunchů s bohatým výběrem dobrého jídla. Brunchové menu, které sestavil šéfkuchař Lukáš Želechovský, nadchne milovníky exotických i západních chutí, a tak zde najdete vybrané speciality ze stálého menu jako hovězí wok s thajskou bazalkou nebo sushi v prémiové kvalitě, ale také třeba ústřice, proslavený kuřecí salát nebo ovoce a dorty. Vyberou si i milovníci zdravého stravování. Lákavou položkou nejen pro ně určitě bude ceviche z mořského vlka “uvařený” v limetkové šťávě nebo třeba tuňákový tartar s avokádem.

MT0A0334

Cena brunche je 990 Kč za 1 osobu. Děti do 6 let mají návštěvu zdarma, pro děti od 6 do 12 let je cena 495 Kč. V ceně je kromě neomezené konzumace pokrmů také káva, čaj, horká čokoláda, výběr džusů a voda.

Pro rodiny s dětmi je k dispozici animátorka a dětský koutek. Velkým lákadlem pro děti je potom určitě čokoládová fontána.

Zimní brunchové hody 2017 budou probíhat v Buddha-Bar Restaurantu každou neděli od 12 do 16 hodin.

Kontakt na rezervace: Tel: 221 776 400 nebo www.buddha-bar.cz 

MT0A0301

O BUDDHABAR RESTAURANT PRAGUE

Buddha-Bar Restaurant Praha, sídlící na adrese Jakubská 8, patří do sítě restaurací Buddha-Bar, jejichž kolébkou je Paříž. Více informací o restauraci naleznete na www.buddha-bar.cz