Caffé latte jako nejoblíbenější kávový nápoj

Processed with VSCO with m5 preset

Caffé latte patří v České republice k zdaleka nejoblíbenějším kávovým nápojům – a ve Starbucks si jej můžete nechat připravit doslova na desítky způsobů. Vaše caffè latte připravujeme standardně z tmavě pražené intenzivní směsi „Espresso Roast“, ale v zásobnících na vás čeká i sezónní origin espresso. Většinou to bývá jednodruhová káva z konkrétních pěstitelských zemí, která v sobě skrývá specifičtější chuťové tóny: například kakaová „Guatemala“ nebo ovocnější „Kenya“.

Mléko používáme polotučné, ale není problém přizpůsobit nápoj vašim potřebám a chuťovým preferencím: v nabídce máme také mléko nízkotučné, plnotučné, bezlaktózové, sojové nebo kokosové.

A co takhle osladit si život některou z našich příchutí? Mezi našimi pravidelnými zákazníky jsou stálicemi vanilka, karamel a lískové oříšky, ale vyzkoušet můžete i něco zvláštnějšího: irský krém, maliny, mandle nebo mátu.

Pak už stačí se jen pohodlně posadit a upíjet z hrnečku tak opatrně, aby na povrchu bylo stále vidět latteartové srdce či rozeta vytvořená právě pro vás vaším baristou. SBX20160906_72808BBLPR