Campari představuje Campari Red Diaries, (r)evoluční verzi kalendáře Campari

campari_red_diaries_behind_the_scenes_by_f-pizzo_06

Campari Red Diaries je velkou změnou v komunikaci značky, která oživuje příběhy jednotlivých koktejlů. Koktejly představuje jako druh umění plného světla a emocí, které inspiruje barmany, aby rozvíjeli a zdokonalovali svoje řemeslo.

Každý měsíc odhalí Campari na svém oficiálním YouTube kanálu jeden krátký film, který fanoušky značky provede příběhem vybraného koktejlu.

Úvodní příběh s názvem Killer in Red napsal a zrežíroval mezinárodně oceňovaný režisér Paolo Sorrentino (např. film Velká nádhera), hlavní hvězdou je pak herec Clive Owen. Sedmiminutový film představí nový stejnojmenný koktejl.

campari_red_diaries_behind_the_scenes_by_f-pizzo_30

Killer in Red odstartuje celoroční kolekci Campari Red Diaries, ta bude postupně představovat příběhy dvanácti koktejlů, za kterými stojí čtrnáct barmanů z celého světa. Příběhy odhalí divákům kouzlo jejich vzniku a vtáhnou je do tajů mixologie. Krátká videa vznikala pod taktovkou začínajícího italského režiséra Ivana Olita.

Všechna videa budou umístěna na oficiálním YouTube kanále Campari. Slavnostní premiéra filmu Killer in Red a odhalení Campari Red Diaries proběhne 24. ledna 2017 v Říme, který je domovem legendárního filmového studia Cinecittà – symbolu italské kinematografie.