Červnové vydání ForMEN zasvěcené jídlu & pití je tady!

FMN1806001_cover ridi 110

Naše červnové vydání je plné úžasných chutí a je perfektní přípravou na léto!

Muž z obálky: Emanuele Ridi

„Ital v kuchyni“ má velké plány na otevření největší italské restaurace, znovu točí pořady o jídle, ale za deset let zvolní a uteče do Itálie. A jak jsme ho ukecali, aby kvůli nám vlezl do Vltavy? 

Punkový táta: kauza dětské hřiště 

Jan Krčmář je důsledným otcem a jen tak se nenechá něčím rozhodit. Pokud to tedy není návštěva dětského hřiště – peklo na zemi prý existuje.

Esej Petra Holce: Žravá extravaganza

Víte, jak otevřít restauraci a hned získat michelinskou hvězdu? Petr Holec sestavil manuál, čím zaručeně odvaříte (doslova) michelinského foodkritika.

Gurmet speciál 2018

Lukáš Hejlík vytvořil mapu nejlepších českých burger spotů pro rok 2018. Radim Jahoda za vás otestoval nejpálivější omáčky na trhu. Taky jsme navštívili camp Fuego, kde se servíruje jídlo v divoké přírodě na perském koberci. Plus tři šéfkuchaři, kteří právě teď dělají humbuk na české gastroscéně a k nim tři veganky, které vaří (a vypadají) jako bohyně.

Stroje: Sporťáci

Kultovní roadster fiat 124 v rychlém provedení Abarth jsme vyvezli na piknik za město, protúrovali jsme i nový elektrický skútr od bmw a vyzjistili, co je zač ta ultraparádní alfa, která parkuje v garáži Filipa Sajlera.

Cestovka: 48 hodin ve městě

Italský Terst je dokonalou ukázkou toho, jak Itálie pomalu destruuje a vás přitom napadá jediné – jestli takhle vypadá postupný civilizační úpadek, tak u toho chci být taky!

ForMEN Stylový časopis pro muže

Jak objednat?

Pošlete SMS na číslo 902 11 ve tvaru:

FORMEN1806W mezera JMÉNO mezera PŘÍJMENÍ mezera ADRESA mezera MĚSTO mezera PSČ

Příklad: FORMEN1806W Jan Novak Prubezna 233 Olomouc

20180531_122111

Cena každé přijaté SMS je 69 Kč vč. DPH (zahrnuje poštovné i balné). Provozuje CN INVEST, a. s., infolinka 296 363 199 ve všední dny 8–16 hod., mobil@cninvest.cz, www.platmobilem.cz.