(cocktail hour) Mumm & Chivas Regal a krása kaligrafie

JBPR_Kaligrafie_210A7258_02_Peter_FABO

Láhev luxusního šampaňského či kvalitní skotské whisky je dárek, který umí udělat z každého okamžiku speciální příležitost k oslavě. Přidání ručně psaného věnování, přání či vzkazu učiní láhev nejenom originální, ale hlavně vysoce osobní záležitostí. Pokud plánujete někomu dát k vánocům skutečně osobní dárek, vyberte buď šampaňské, nebo whisky a doplňte je o unikátní vzkaz. 

JBPR_Kaligrafie_210A7239_01_Peter_FABO
Krátký vzkaz či poděkování, ručně vyvedené na skle, vytvoří z láhve prémiového alkoholu nezapomenutelnou připomínku výjimečné události i unikátní kousek do sbírky. Zvolte si láhev z nabídky MUMM nebo Chivas Regal a napište text o délce 5-6 slov do maximální výše 80 znaků.  O ruční přenesení na láhev ve zlaté, respektive stříbrno-zlaté barvě se postará talentovaná kaligrafička a grafická designérka Petra Dočekalová, která spolupracuje s předními pražskými restauracemi a podniky, pro než píše svým autorským písmem nabídkové cedule a nápisy. V případě whisky doplňuje vybraná 2-3 slova na láhvi stužka s textem až do délky 25 znaků, upevněná na láhev luxusní zlatou pečetí.

JBPR_Kaligrafie_210A7267_01_Peter_FABONejenom ženám, ale i mužům, kteří ocení prvotřídní šampaňské, udělá radost láhev francouzské značky MUMM s ikonickou červenou stuhou. Jiskrné šampaňské avantgardního domu G.H.MUMM povyšuje kvalitu, styl a zážitek a posouvá je daleko za hranice tradičního. Vybrat si můžete ze suchých variant Brut – vlajkového MUMM Cordon Rouge nebo Le Rosé v populárním růžovém provedení; či pro příznivce sladkých vín ve variantě MUMM Demi-Sec. Samozřejmostí jsou sety s dárkovými boxy, ale také exkluzivní sabrage set se šavlí, který zážitek ze šampaňského učiní nezapomenutelným.

JBPR_Kaligrafie_210A7158_01_Peter_FABO
Pravá skotská whisky Chivas Regal potěší milovníky výjimečné chuti a jedinečného stylu. Domovem této vícedruhové míchané sladové whisky je nejstarší palírna Skotské vysočiny Strathisla Distillery, fungující již od roku 1786. Pečeť a ručně psaný vzkaz můžete zanechat na ikonické Chivas Regal 12YO, prémiové Chivas Regal 18YO nebo na nové patnáctileté Chivas Regal XV, která svůj vytříbený charakter získává dozráváním v nejvíce ceněných sudech po výběrových koňacích z francouzské oblasti Grande Champagne. Pro opravdové znalce jsou v nabídce ultraprémiové láhve z kolekce Chivas Regal Ultis a Chivas Regal 25YO.    

Detaily a objednání na www.prestigeselection.cz