Dárky, které potěší každého milovníka kávy

teenager

Zajistěte si, aby letošní Vánoce byly opravdu dokonalé. Překvapte své blízké praktickým a zároveň vkusným dárkem. Pokud milujete kávu a chcete tuto drobnou každodenní radost sdílet se svými nejbližšími, věnujte jim elegantní tumbler. Budou si tak moci dopřát svou oblíbenou kávu téměř kdekoli – třeba na cestě do školy nebo do práce. Používáním tumbleru navíc pomohou šetřit životní prostředí.

Chcete, aby váš vánoční dárek nejen hezky vypadal, ale aby byl také praktický a šetrný k přírodě? Máte-li mezi svými přáteli milovníka kávy, věnujte mu tumbler, díky kterému si vychutná chuť a vůni své oblíbené kávy, aniž by ji měl v kelímku na jedno použití. Vyberte si design, který se vám nejvíc líbí, například z naší aktuální vánoční kolekce, a pomůžete tím zároveň šetřit životní prostředí.

10

Vánoční kolekce hrnečků a tumblerů Starbucks nabízí kousky, které zaručeně udělají radost každému, kdo si svůj den nedovede bez kávy představit a kdo při svém intenzivním životním stylu ocení hezké a praktické věci.

V nabídce Starbucks najdete řadu originálních tumblerů. Pro teenagera můžete vybrat některý z módních barevných designů, který bude skvěle ladit s jeho osobností. Věnovat takový dárek je navíc způsob, jak povzbudit mladé lidi k tomu, aby dbali na životní prostředí.

reusable cup

Minimalistický, elegantní tumbler v černé nebo stříbrné barvě je ideálním dárkem například pro vytížené podnikatele. Díky možnosti opětovného použití je bude tumbler provázet během náročných dní plných pracovních jednání.

Pro mladé matky je ideálním řešením opakovaně použitelný tumbler. Díky lehkosti ho ocení například během dlouhých procházek s dětmi. Spolu s balíčkem vánoční zrnkové směsi Christmas Blend je dárkem, který zahřeje a umožní vychutnat si lahodně jemnou, kořeněnou chuť naší celosvětově oblíbené vánoční kávy, která už dnes patří mezi vánoční tradice fanoušků Starbucks po celém světě.