Darujte lahev Metaxa Honey Shot se společnou fotkou

honey valentyn

Originální dárek pro svou drahou polovičku můžete nyní sami vytvořit díky Metaxe. Darujte její sladkou variantu se společnou fotkou a věnováním a překvapte tak jedinečným a osobním dárkem.

Slavíte se svou láskou svátek zamilovaných a chtěli byste připravit nezapomenutelný dárek, který bude darovaný od srdce a který si budete moci vychutnat při společně strávených chvílích? Právě pro vás je určena Metaxa Honey Shot s vlastnoručně vyrobenou etiketou a romantickým vzkazem. Stačí jít na stránku bottlesandstories.cz, zakoupit lahev Metaxa Honey Shot, nahrát vaši společnou fotku a zdarma vytvořit vlastní etiketu s věnováním. Do pěti dnů vám bude originální valentýnský dárek doručen až domů!

Metaxa Honey Shot je úchvatné splynutí Metaxy 5* s intenzivním aroma medu divokých řeckých včel. Řecko má s produkcí medu tisícileté zkušenosti a jeho kvalitu i chuť pozitivně ovlivňují jedinečné klimatické podmínky. Jedle, kaštany, jabloně, hloh a divoké růže. Jen v horách severní části Peloponésu roste tento ideální koktejl květů, který spolu se slunným klimatem dělá zdejší med nezaměnitelným. Náš Metaxa Master Costas Raptis ho pečlivě vybírá, aby s jeho přispěním podle tajné receptury stvořil z dokonalé Metaxy neméně dokonalou Metaxu Honey Shot.

Až do 10. 2. koupíte personalizovanou Metaxu Honey Shot na  www.bottlessandstories.cz za zvýhodněnou cenu 340 Kč.