Davis Cup: Tenisté bodovali i na banketu

IMG_1915

Boj českých tenistů v Hannoveru o postup do čtvrtfinále v Davisově poháru dopadl pro naše barvy dobře. Český tým ve složení Radek Štěpánek, Tomáš Berdych, Lukáš Rosol a Jiří Veselý ale nebodovali pouze na hřišti. Jejich nové obleky značky Stones od společnosti Steilmann jim zajistili obdiv a uznání také během slavnostního banketu.

„O to, abychom se v obleku cítili dobře, se stará ředitelka společnosti Steilmann Anna Motlíková. Obléká nás již několik let a vždy nám vybere nejen to, v čem se cítíme dobře, ale také to, co nám sluší. Navíc velmi dobře ví, co se momentálně nosí,“ pochválil práci Anny Motlíkové a jejího týmu Navrátil.

12778826_10156663402050523_5908133991360865718_o
(zleva) Radek Štěpánek, Tomáš Berdych, kapitán Jaroslav Novotný, Lukáš Rosol a Jiří Veselý

Pohodlná elegance

Aby společnost Steilmann splnila veškeré požadavky sportovců, o které pečuje, vybírá pro ně oblečení podle pravidla, které sportovci vyžadují na hřišti – pohodlné a funkční. Pro tento Daviscupový zápas proto pro tenisty přichystala kolekci tmavě modrých obleků v módním provedení shape fit. Tyto obleky se vyznačují zaměřením na detail. „Pánská značka Stones na svých oblecích zanechává ojedinělý rukopis v podobě mnoha detailů, jako jsou například barevné knoflíky dokonale sladěné se vzorovanými podšívkami. Důležité jsou také skvěle padnoucí, pohodlné materiály – nejčastěji pro sportovce využíváme čistou vlnu nebo mix strechových materiálů,“ popsala modely sportovců Motlíková.