(design) Dekódujte svou individualitu: Kola Repete spouští personalizovaná kola

repete_decode_bicycle_cycling_portrait_verne_red1

Jízdní kolo je pro mnoho lidí mnohem důležitější součást životního stylu, než cokoliv jiného. Stejně jako si tedy vybíráme dle vlastního stylu telefony, knihy, kterými se obklopujeme nebo i tapety, které máme na zdech, máme možnost zvolit si i kolo. Nyní ještě lépe. 

Český výrobce kol Repete uvádí novou službu Decode Your Individuality. Každý zákazník si může sám zvolit, pomocí konzultací s výrobcem a dalších aspektů, výslednou barvu nebo odstín rámu, který může být naprosto jedinečnou záležitostí.  Služba je založena na procesu dekódování, který však nemá jasný vzorec, ale podstatou je vnitřní preference.

repete_decode_bicycle_cycling_portrait_verne_yellow3
Značka Repete kombinuje minimalistický design s nejlepšími jízdními vlastnostmi kola. Vývoj i výroba elegantních a stejně tak funkčních kol probíhá v pražských Vinohradech, ale kola se prodávají do celého světa.
Grafické pojetí kol zůstává, na zákazníkově výběru je hlavní barva rámu, rozhodnutí mezi bílým nebo černým logem a taky to, zda bude v lesklém, či matném provedení.

repete_decode_bicycle_cycling_verne_pink_1
Kampaň Decode Your Individuality vznikla ve spolupráci s kreativním studiem Pure Stuff, které se značkou dlouhodobě spolupracuje na tvorbě obsahu.

V nabídce značky jsou dva modely kol — silniční Reason, který představuje nekompromisní pojetí moderní silniční cyklistiky, a gravel model Verne, který je určen k jízdě na nezpevněném povrchu. Rámy kol jsou svařovány z vysokopevnostní oceli Columbus, která vyniká pevností a dlouhou životností.

repete_decode_bicycle_cycling_portrait_verne_mint2

 

Více informací najdete na stránkách zde.