(design) Nová 80’s kolekce Montblanc

NO_01_MIXTAPE_290_final_1911093

Neklidně skvělá hudba osmdesátých let stále fascinuje posluchače a nostalgie desetiletí, které posouvalo hranice, zažívá silný comeback. Jen málo věcí je pro tuto dobu větším symbolem než magnetofonové kazety, které mladým lidem umožnily brát si je, kamkoliv šli, a přehrávat si hudbu na svých Walkmanech nebo přenosných magnetofonech.

Kazety se vracejí na hudební scénu a ikonická páska se stylově objevuje i na nové kolekci Meisterstück Soft Grain Mix Tapes Capsule. Stylové a módní doplňky z černé strukturované kůže jsou zdobeny uměleckým digitálním grafickým potiskem „kazety“, který evokuje hudební pásky 80. a 90. let a pop kulturu té doby.

 123732 - Backpack Mix Tapes_1903339

Na kazetách bylo v osmdesátých letech 20. století nejinovativnější věcí to, že bylo možné je nahrávat. To dávalo lidem možnost vytvářet si své vlastní mixy. S odkazem na nahrané pásky zdobí naše módní a stylové průvodce potisk štítků, které lze personalizovat vepsáním názvu či jména do prázdného štítku a dosáhnout tak kompletního vintage vzhledu osmdesátek.

NO_02_MIXTAPE_STILL_396_final_1911094

Malé kožené doplňky z kolekce Meisterstück Soft Grain Mix Tapes jsou zdobeny potiskem kazety, zatímco větší kožené nesou potisk obalů kazet. Tento design naznačuje, že menší se pohodlně vejdou do větších stejně jako kazeta vklouzne do svého obalu.