(design) Nový projekt Louis Vuitton zahalí výlohy butiků duhou

Galleria_LV_Rainbow_Mod-1

Kdy jindy potřebujeme trochu pozitivity než v této době. Od konce 19. století je dekorace výloh součástí světa Louis Vuitton. Výlohy obchodů této značky představují v průběhu let otevřenou pozvánku do světa kreativity a také kolaborace s velkými umělci.

03_200511_EMEA_FR_PARIS_CE_W2b_RAINBOW_V2V rámci svého projektu s názvem Rainbow (Duha) značka Louis Vuitton vyzvala své zaměstnance i jejich děti, aby se podíleli na tvůrčím zpracování výloh obchodů. Ve společném úsilí, které navazuje na dlouholetou tradici značky Louis Vuitton v epické a nápadné výzdobě svých výloh, účastníci projektu probudili své vnitřní dítě a nakreslili svoji vlastní verzi duhy.

17_200511_EMEA_FR_PARIS_CE_W2b_RAINBOW_V2

Každá výkladní skříň je ve své koncepci jedinečná – s duhami v podobě nálepek nebo digitálních animací na velkoplošných obrazovkách. V každém městě byly vybrána díla místních autorů, aby rozzářila fasády.

V obchodě Champs-Elysées v Paříži mohou lidé vidět pruh veselých, francouzskými dětmi malovaných duh, který propojuje šestidílnou výlohu vlajkového obchodu. V Madridu namalovalo se dětská kresba vznáší v oblacích, které tvoří hravě pojatý vzor Monogram.

Galleria_LV_Vetrina-2

Projekt Rainbow bude během měsíce května představen ve vybraných obchodech Louis Vuitton po celém světě.