(design) RIMOWA a Bang & Olufsen

1MB_RIMOWA + Bang & Olufsen_packshot 2

Nová limitovaná edice sluchátek RIMOWA x Bang & Olufsen Beoplay H9i, která vyniká řemeslným provedením charakterizujícím tvorbu obou společností, je oslavou unikátního pouta mezi zvukem a cestováním.

1MB_Ludwig_Goransson_RIMOWA_b&O_main_jpglow_2019_03

Reproduktory jsou vyrobené z odolných materiálů, jako je eloxovaný hliník a pravá kůže, a uložené v hliníkovém pouzdře s typickým drážkováním RIMOWA ve stejném světle šedém odstínu. Sluchátka jsou vybavená výkonnou zvukovou technologií Bang & Olufsen Signature Sound s aktivním potlačením šumu a inovativním dotykovým rozhraním.

1MB_RIMOWA + Bang & Olufsen_packshot 1

U příležitosti uvedení svého společného počinu oslovily RIMOWA a Bang & Olufsen Ludwiga Göranssona, švédského skladatele a hudebního producenta působícího v L.A., aby se zamyslel nad tím, jakou roli hrají hudba a cestování na jeho osobní cestě za zdokonalováním. Tento vášnivý cestovatel, multiinstrumentalista, držitel Oscara a trojnásobný držitel Grammy za filmovou hudbu ke snímku Black Panther a za spolupráci s rapperem Childish Gambino, odhaluje, že prostřednictvím zvuku nalézá rovnováhu a ducha daného místa.

1MB_ RIMOWA_b&O_H9i_Collab_5402

 

Foto: RIMOWA X Bang & Olufsen