(design) Svíčky nejsou jen pro holky

mens-candles-960x580

Bůh ví, kde vznikla představa, že svíčky si po dlouhém dni má zapálit jen žena. Pořád panuje představa, že chlap si svíčky přece nezapaluje. A přitom se jedná jen o oheň.

Cire Trudon nazareth
Cire Trudon Nazareth. Voní po hřebíčku a pomerančích. Nová vánoční kolekce k dostání v Ingredients.

Lagerfeld je zapaloval pořád, Tom Ford má svou kolekci, Beckham si je nechával zapaloval v šatně a Vévoda z Cambridge si prý nechává dovážet Dyptique. A to z něj bude král, a drsnějšího chlapa nenajdete.

Cire Trudon Fir
Cire Trudon Fir. Po zapálení voni po borovicích a samotné vůni ohně. Nová vánoční kolekce svíček k dostání v Ingredients.

Svíčky mají výhody. Uklidňují, váš byt není cítit jak šatna na střední po tělocviku a když budete mít dámskou návštěvu, budete mít celkově uvolnenejší atmosféru. Ve světle svíček budete totiž taky vypadat lépe.

Cire Trudon Gabriel
Cire Trudon Gabriel. Má v sobě tóny kůže, chladu (kdo ví jak, se ta esence dělá) a kombinace dřev.  Nová vánoční kolekce svíček dostání v Ingredients.

Je podzim a značky svíček vydávají nové kolekce.

Dyptique Ambre Felicite
Dyptique Ambre Felicite. K dostání na stránkách. 
Dyptique - pin protecteur
Dyptique Pin Protecteur. K dostání na stránkách. 
Vuitton red
Louis Vuitton se spojil s nadací RED na podporu boje proti AIDS a vydali společně novou vánoční svíčku. K dostání v butiku Vuitton.
Fcuk you od značky ironic
Fcuk you svíčka od značky ironic. Pokud chcete něco drsného.
Tom Ford Grooming Absolute
Tom Ford Grooming Absolute. Kolekce svíček od Forda je vždy inspirována parfémy se stejným jménem.
Byredo Bibliothègue -nejedná se o novinku, spíše o Chanel mezi svíčkami. Voní jako knihovna s praskajícím krbem a sklenkou portského v ruce.
Byredo Bibliothègue -nejedná se o novinku, spíše o Chanel mezi svíčkami. Voní jako knihovna s praskajícím krbem a sklenkou portského v ruce.

 

Tom Dixon Eclectic
Tom Dixon Eclectic. Těžká, mosaznáa krásná věc, která voní jako čerstvě vyprané prádlo a vypadá skvěle na designových knihách.

Foto: Archivy značek. Text: Václav Mensa.