(design) V centru Prahy vznikl unikátní showroom VOIX s luxusní audiotechnikou

Showroom Voix (3)

Na prestižní adrese v Dušní ulici v blízkosti Staroměstského náměstí se otevřel showroom VOIX, který nabízí svým zákazníkům luxusní audio a videotechniku. Zastoupeno je zde 20 prémiových značek, mezi nejvýznamnější patří Kharma, Gato Audio nebo Daniel D’Agostino.

Praha, 23.10.2018, generální štáb armády, padlý voják, AfghánistánFOTO: MAFRA - MICHAL ŠULAONLINE

VOIX nabízí svým zákazníkům na ploše téměř 600 m2 luxusní audio a videotechniku nejlepších značek. Kromě širokého výběru zboží si zde mohou zákazníci vychutnat hloubku a čistotu tónů v poslechových místnostech nebo relaxovat v na míru připraveném domácím kině. Showroom je nejen královstvím audiotechniky, ale také designu a umění.

Showroom Voix (2) (1)

Prodejna VOIX nabízí široký výběr high-end techniky předních světových značek a výrobců, mezi ty nejprestižnější pak patří značky Kharma, Gato Audio nebo Dan D’Agostino. Dále pak široký výběr high-end přehrávačů, reprosoustav a zesilovačů. Zákazníci si mohou vybrat také z široké nabídky luxusních sluchátek a dalšího příslušenství.

V showroomu najdete mimo jiné značky Kharma, Gato Audio, Daniel D’Agostino, Wilson Audio, OceanWay Audio, Parasound, Paradigm, Atoll, Rouge Audio, Anthem, Audio Art Cable, BANG & OLUFSEN nebo Genesis.