(dresscode) Neprůstřelné looky na každou vánoční akci, která vás čeká

Main

Vánoce jsou pro děti dárky a spousta cukroví. Pro dospělé je to možnost nezřízeně popíjet i v pracovní dny, moct si přes den dat svařák a navštívit tolik akcí, kolik je možné. Ať už vás čeká pracovní akce s kolegy, pivo v hospodě s kamarády, které nestíháte vídat nebo jen sofistikovanější koktejl, vždy se oblékněte úměrně situaci.
Korporátní snobárna
xmaspartylooks6
Se vší úctou ke korporátním akcím, obvykle jsou na jedno brdo. Všichni se na sebe uctivě culí, stejně se baví skoro jen o práci a každý pije jen aby se neřeklo.
Udržet svůj outfit jednoduše, ale přesto vypadat lépe je nejlepší cesta, kterou jít. My bychom zvolili dvouřadý oblek a k němu rolák. Je to elegantní, klasické, ale nebude vás celý večer obtěžovat kravata a budete vypadat vhodně formálně neformální.
Pivo s kamarády

xmaspartylooks5
Dobře, kamarádům je možná úplně jedno, co máte na sobě. Nicméně, je dobré ukázat trochu sebeúcty a obleknout se dobře i do hospody.
Džíny jsou první věc, kterou si oblekněte. Pak si vezměte svetr, který ale úplně evidentně křičí neformální. Jakmile půjdete v kašmíru, už budete působit jako v „casual friday“.
Night out

xmaspartylooks3
Úplně mimo kategorii vánočních večírků jsou akce, kdy sice začínáte na drinku v hezkém baru, ale ukončíte to ve tři ráno v taxíku, zatímco přemýšlíte o svých životních volbách. Takže pro tyto nečekané party je dobré být připraven. Kvalitní kožená křivák nebo bomber. Aby to nebylo moc casual, zvolte radši černé džíny a k tomu chelsea. Classy ano, ale nebudete jako pěst na oko u stánku se smaženým sýrem.
Sametové sako je odpověď na vše

965578918_01
Mít jedno, vážně dobré a kvalitní sametové sako je záchrana na snad všechny party, koktejly a akce. K džínám a košili? Do baru. K černým kalhotám a bílé košili? Na pracovní akci nebo vánoční koncert. Existuje nekonečně možností, jak je využít, takže si najděte svoji velikost, padnoucí střih a investujte.

Foto: Archivy značek. Text: Václav Mensa.