Druhá spolupráce COS a MrPorter

cosxmrporter_final_2s

Značky COS a MRPORTER.COM představují „umění každého dne“ The Art of the Everyday, pečlivě vybranou limitovanou kolekci pro podzim a zimu 2016. Kolekce, která přináší ucelenou nabídku nezbytných kousků do pánského šatníku, obsahuje pohodlné a ležérní střihy a hřejivou paletu šedé, hnědé, béžové a námořnické modři

Jedná se o druhou exkluzivní kolekci připravenou těmito dvěma značkami, která navazuje na témata z loňské kolekce moderního cestovatele The Modern Traveller a rozvíjí je. Muž se teď vrací z cest a přináší si s sebou eklektický mix vzpomínek, barev, struktur, slov a objektů, nechává se inspirovat svými cestami a zkušenostmi, ale umí ocenit pohodlí a stálost domova. Cení si návrhů domácího vybavení, dokonalého provedení, kvality a pozornosti věnované detailu, důležité je pro něj vytvořit si prostor, který odráží jeho jedinečné zkušenosti. „Naše první spolupráce se značkou MR PORTER byla velmi dobře přijata, zdálo se tedy přirozené, abychom na naší cestě pokračovali a nabídli něco pro podzim. Se značkou MR PORTER sdílíme řadu hodnot a líbí se nám, jak jsou přístupní. Také naši zákazníci jsou velmi podobní; jedná se o moderní muže, kteří oceňují dobrý a vysoce kvalitní design,“ říká Martin Andersson, ředitel pro pánskou módu, COS.

cosxmrporter_final_1s

Tato témata a inspirace se odrážejí v návrzích nové kolekce a transformují se do uceleného souboru nezbytných kousků pánského šatníku; oblečení pro moderní muže od hlavy k patám. „Jsme pyšní, že můžeme s COS pracovat na naší druhé kolekci, je to skutečná spolupráce, která povede, a tím jsem si jistý, opět k velkému úspěchu. Se značkou COS sdílíme velmi podobný étos, estetiku a i my věnujeme velkou pozornost detailu, díky tomu bude tato kolekce rezonovat s našimi i jejich zákazníky. Naším cílem bylo povýšit klasické siluety podtržením struktury, látek a barevné palety a dodat každodennímu mužskému šatníku na luxusu,“ komentuje spolupráci Daniel Todd, buyer, MR PORTER.

Kolekce The Art of Everyday bude představena 27. října na stránkách MR PORTER.COM a COSstores.com a ve vybraných prodejnách značky COS.