Dýňové pobláznění je zpátky ve Starbucks

Pumpkin Spice Latte (2)

Ten nejočekávanější okamžik podzimní sezony? Návrat Pumpkin Spice Latte do nabídky Starbucks! Každým rokem čekají zástupy žíznivých fanoušků na nápoj, který si po celém světě vybudoval kultovní status. Letos se Pumpkin Spice Latte, zbožňované stejně tak i v České republice, vrací do nabídky Starbucks na začátku září.

Pumpkin Spice Latte

Aby mohlo Pumpkin Spice Latte dobýt chuťové pohárky fanoušků po celém světě, musel být napřed vytvořen ten jediný nejlepší recept. Na začátku roku 2003 se skupina partnerů (zaměstnanců) Starbucks v Seattlu zabývala vytvářením nové příchutě. Měli navrhnout nový nápoj pro hlavní podzimní nabídku. Tým začal tím, že do studia přinesl nejcharakterističtější podzimní dekorace – a dýňový koláč. Právě ten se vzápětí stal impulsem pro zkombinování espressa s dýňovou příchutí a různým kořením. Dnes je dýňové latte coby výsledek těchto podzimních inspirací k dostání v každé kavárně Starbucks na světě. Už jste ho vyzkoušeli?

Pumpkin Spice Latte (1)

 

Začátek podzimu je doba, kdy si můžete užívat poslední chvilky léta. Proto má Starbucks v nabídce nejen Pumpkin Spice Latte pro zahřátí, ale také jeho mraženou verzi – Pumpkin Spice Frappuccino. Nejnovější studená verze dýňového bestselleru potěší ty, kdo stále vzpomínají na horké letní prázdniny a touží po osvěžení.