Erdem vytvoří designérskou kolekci pro H&M

Teaser-3x2-en

Dnes vám konečně odhalujeme dlouho očekávanou zprávu – nová exkluzivní designérská kolekce H&M se uskuteční ve spolupráci s mladým a talentovaným módním návrhářem jménem Erdem. Kromě této výjimečné spolupráce je tu ještě jedna, neméně významná. Celou kolekci totiž oživí vizionářský filmař Baz Luhrmann!

ERDEMxHM_announcementportrait_lowres

Erdem (celým jménem Erdem Moralioglu) je návrhář, kterého milují celebrity i lidé ze světa módy. Je aktuálně jedním z nejvýraznějších vizionářů, kteří udávají módní trendy každé sezony. Pro H&M vytvořil nejenom výjimečnou kolekci pro ženy, ale taky jeho zcela první kolekci pro muže. Celá kolekce odráží jeho přesvědčení o síle krásy. Každý kousek promítá jak historické odkazy, tak i silné osobní příběhy. Návrhář se u kolekce Erdem x H&M vrací k designovým tématům z některých svých starších kolekcí, které byly nejvíce oceněné a žádané. Ty předloží v jiném světle, pohraje si se vzory, materiály a přidá svou jedinečnou a vytříbenou zručnost – právě to, co jej nejvíce ve světě módního návrhářství proslavilo.

„Mám obrovskou radost, že mohu spolupracovat s H&M a objevovat své dílo v úplně nové dimenzi! Tato spolupráce mi umožnila přidat i zcela novou kolekci pánského oblečení, což jsem ještě nikdy předtím nedělal. A vzrušující je i spolupráce svelikánem filmu Bazem Luhrmannem, který je jedním z nejvýznamnějších vypravěčů naší doby,“ říká o spolupráci Erdem.

„Z mého pohledu je móda vždycky víc, než jen oblečení. Je to forma vyjádření, jakýsi samostatný druh umění. Ze spolupráce Erdem a H&M jsem nadšený. Jsem nesmírně rád, že mohu odhalit příběh této jedinečné kolekce,“ vyjádřil své nadšení Baz Luhrmann, z jehož tvorby byly těmi největšími filmovými hity například “Romeo + Juliet”, “Moulin Rouge” či “The Great Gatsby”.

„V okamžiku, kdy jsme s Erdemem začali mluvit o spolupráci, mě upoutala jeho vize. V rámci kolekce Erdem x H&M vytvořil úchvatný svět naplněný krásou, jemností a bohatými detaily. Jsou to mimořádné kousky, které budete chtít nosit už navždy,“ popisuje kolekci Ann-Sofie Johansson, kreativní ředitelka společnosti H&M.

Kolekce Erdem x H&M bude k dostání ve vybraných obchodech a na hm.com od 2. listopadu 2017.