(event) Highjump podporuje vycházející hvězdy

Event Highjump, který se letos koná v hřiměždickém lomu u Příbrami už po devatenácté, vznikal tenkrát “jenom” z obrovského nadšení party kamarádů, které nikdo neznal. I od nuly se totiž dá vybudovat něco velkého.

Dnes je Highjump profláknutá akce už napříč zeměkoulí. Letos se organizátoři Desperados Highjump rozhodli pro podporování podobných nadšenců, jako byli tenkrát oni (a stale jsou, samozřejmě). A kdo takový se na Highjumpu letos objeví?

Tak například dvě holky Kaa a Paulina (DJka a fotografka). Holky jsou původem Slovenky, žijí v Čechách a společnými silami, a taky díky zapálení pro věc založili vlastní časopis Kink, ve kterém své čtenáře informují o aktualitách především z oblasti umění.

Highjump prostě rád podpoří takový lidi, kteří jsou už dnes třeba jediní z davu, co věří, že zdánlivě nemožné může být možné. Díky tomuhle pohledu světoznámého eventu Highjump pak každý rok jako návštěvníci zažijete neskutečnou akci plnou zajímavých věcí i lidí a spoustu nového se dozvíte. Třeba jednou i vy budete těmi, které Highjump podpoří.

Text: Simona Redlipska

Zdroj: Desperados Highjump