(fashion inspiration) Vymakej se do stylu Conora McGregora

#McGregorstyle

Nikdo z naší redakce rozhodně nepochybuje o tom, že vám do Conorova vyhlížení chybí jenom ty boxerský trenýrky. Nicméně ten chlap umí svým osobitým stylem dost překvapit i mimo oktagon, a vy se jím teď můžete nechat inspirovat. Rozhodně je o co stát!

NA MÍRU – NA CONORA

Světový šampión v UFC se taky rád hodí do gala. Ačkoliv z televize to asi nejde příliš poznat, je to velkej znalec módy. Chlapi, kterým není úplně jedno, co mají na sobě, jsou v kurzu. Ovšem nic se nemá přehánět, ale to s oblekem na míru snad ani nejde, pokud najdete toho správnýho krejčího. Bourák McGregor ho zřejmě našel…

#suititup#McGregorstylegalaMalý doporučení, který Conor zvládnul na jedničku – sako v barvě oceánu perfektně ladí s tmavšími kalhoty. Pohraj si taky s doplňky a zkus občas vyměnit nenápadné sluneční brýle za nějaké více extravagantní. Let’s do it!

TO BE COOL

#ConorstyleVolný dny si žádají uvolněný hadry. Možná na to některý outfity úplně nevypadají, ale pohodlí bezpečně zajišťují. Těžko bychom si nalhávali, že McGregor by se chtěl ve volném čase v něčem nepohodlným mačkat a vypínat. A ono je taky pohodlný něco jinýho pro něj, a něco úplně jinýho pro chlápka s pupkem (motivace)…

Co do doplnění svých looků, je to trochu provokatér (ostatně jako s tím sixpackem) – no, proč si třeba neobout hadí boty?!

Text: Simona Redlipska