(fashion) Brněnský víkend s vlky

WG_02_10_19-11932_2

Minimalistické střihy otupující hranice trendů, nestárnoucí kolekce, jejichž kousky se neptají na sezónu, pohlaví ani věk. A taky filozofie vlčí smečky, kde jsou důležité talent a svoboda každého jednotlivce, stejně tak komunita, která mu dává sílu a odvahu růst. O tom všem je street wear značka WOLFGANG, která pořádá v pátek 25. října v Brně módní přehlídku „The Future is Now“. 

WG_02_10_19-11761

„Chceme dát vědět, co je u nás nového, kam jsme se za poslední dobu posunuli. V posledních pár letech jsme se soustředili spíš na Prahu, kde jsme otevřeli druhý obchod, teď je čas vrátit se tam, kde to všechno před více než sedmi lety začalo. Do našeho brněnského motherhoodu. Vypravujeme vesmírnou loď, bojovníky za lepší zítřky, otevíráme nové téma černé a bílé a jejich kontrastu, toho, že nic nemusí být tak, jak se zdá. Relativitu času, který tolik v dnešní zrychlené době postrádáme a přece tu je, stejně jako naše volba, jak s ním naložíme. Připomínáme filozofii naší značky, která je o tom, že jednat je více než mluvit, že vědomě a zodpovědně volíme svoje kroky a že svobodu a individualitu bychom si nikdy neměli nechat vzít,“ zve na futuristickou noc Viktorie Kaštánková, jedna ze zakladatelek WOLFGANGU.

04_2

Na samotné přehlídce bude hrát Terezie Kovalová, během afterparty pak DJové vlčího gangu Alan Wood, Nilla a Tom Holič. Chcete-li být u toho, připravte si svůj black-soldier outfit a vydejte se se smečkou na let, který bude nejen oslavou jejich výročí. Vstupenky za 440 korun můžete zakoupit v kamenných obchodech WOLFGANG v Brně a v Praze (kapacita je omezená). 

WG2020:THE FUTURE IS NOW

25.10.2019, on board: 19.00, departure: 20.20 

BVV Brněnské výstaviště – Rotunda, Výstaviště 1, Brno 

FB event: https://www.facebook.com/events/463686510916643/

www.wolfgangstore.cz