Fashion želízka od Dyrberg/Kern

DBK_MENS_Image_0789

Ženy a šperky patří neodmyslitelně k sobě, ale jak je to s pány? Hodí se, aby se muž zdobil něčím jiným než hodinkami? Historie pánských ozdob je poměrně bohatá – od zdobení těla tetováním, přes nošení amuletů, náhrdelníků, kapesních hodinek či rodových prstenů. Tím vším muži ukazovali svoji movitost, rodovou příslušnost, či společenské postavení. Dnešní moderní muž staví společnosti na odiv spíše svoji osobnost a dobrý vkus.

DBK_MENS_Image_0675 DBK_MENS_Image_0689 DBK_MENS_Image_0700

Kultovní dánská značka Dyrberg/Kern již dříve s úspěchem vytvářela pánské kolekce a letos se ke šperkům pro muže opět vrací! A nejedná se jen o hodinky, které patří k nejoblíbenějším šperkům mužského pokolení. Kolekce  obsahuje  také  mnoho  druhů  pánských  náramků  vyrobených z různě upravené kůže a chirurgické oceli.

DBK_MENS_Image_0715 DBK_MENS_Image_0728 DBK_MENS_Image_0770

Barevné osvěžení do kolekce přinášejí korálkové náramky vyrobené z  ušlechtilých  polodrahokamů,  například  z  malachitu,  tyrkysu,  křemene,  magnezitu  a  lávového kamene. 
Celá kolekce se nese v tlumených barvách, které muži preferují – černá, ocelově šedá, pískově béžová, tmavě hnědá, světle i temně modrá a zelená.

DBK_MENS_Image_0744 DBK_MENS_Image_0757 DBK_MENS_Image_0804