Fendi a Rimowa představují exkluzivní kufr

05_FENDI and RIMOWA trolley

Fendi poprvé spojilo své síly sjedním ze světových lídrů prémiového segmentu zavazadel, ikonickou značkou Rimowa, první německou firmou, která se stane součástí skupiny LVMH, aby společně vytvořily jedinečný produkt.

Generální ředitel Rimowa Alexandre Arnault je touto spoluprací velmi potěšen a vysvětluje: „Rimowa staví na designu, trvanlivosti a řemeslu. Značná část našich zákazníků pochází ze světa módy. Proto jsme se chtěli sblížit s některou módní značkou, abychom naše světy dokonale propojili. Fendi se nám zdálo jako ideální partner vzhledem k jeho DNA a chuti dělat zábavné věci. Kufr, který jsme společně vytvořili, je opravdovým ztělesněním toho, co umíme nejlépe, a toho, co umí nejlépe oni. Naše návrhářské a výrobní týmy v průběhu celého procesu úzce spolupracovaly.“

08_FENDI and RIMOWA trolley

„Jsme nadšení, že jsme prvním luxusním módním domem v rámci skupiny LVMH, který navázal spolupráci se společností Rimowa, lídrem v odvětví zavazadel. Spojili jsme know-how a odvážnou kreativitu Fendi s high-tech designem Rimowa. Rimowa kufr na kolečkách je výrazem DNA obou značek, které společně daly vzniknout jedinečnému kousku určeného pro muže i ženy, který je vrcholně moderní, a zároveň dokonale řemeslně provedený,“ říká Pietro Beccari, předseda představenstva a generální ředitel Fendi.

06_FENDI and RIMOWA trolley

Moderní, současný kufr, vyrobený zhliníku je vybaven systémem koleček Multiwheel, který zaručuje hladký a snadný pohyb. Spojuje tak v sobě klíčové hodnoty a typický design Rimowa s vysokou kvalitou a luxusními detaily Fendi, ztělesněnými kůží Cuoio Romano a jedinečným řemeslným provedením.

Tento jedinečný kousek, který je kdispozici i jako kabinové zavazadlo, má povrch zhliníku s česaným efektem a je pokrytý sofistikovaným emblematickým logem s dvojitým F, jehož vzhled se mění podle úhlu dopadu světla. Černá kůže Cuoio Romano na horním a bočním uchu spolu s páskem ze tkaniny v odstínech žluté s černými prvky a logem FF, který kufr obepíná, dávají zavazadlu charakteristický styl Fendi.

Know-how Fendi je zjevné i uvnitř: na moderním a elegantním černém neoprenu je embosované logo FF, tón v tónu. Systém Flex-Divider lze individuálně nastavit, což ještě zvyšuje výjimečnou funkčnost kufru.

07_FENDI and RIMOWA trolley

Tento model představuje vyvrcholení letošního 80. výročí hliníkových zavazadel Rimowa. Když v roce 1937 Rimowa zahájila výrobu lehkých zavazadel vyrobených z hliníku, vnesla do světa cestování revoluci. Značka zůstala svému dědictví věrná a ponechala klíčový koncept hliníkového kufru beze změny, ale neustále vylepšovala a modernizovala detaily. Kufr Fendi x Rimowa zachovává ikonické vlastnosti všech kufrů Rimowa – systém Multiwheel pro optimální manévrování, dva zámky TSA a speciální ochranný obal.

Dokonalý společník pro cestovatele posouvá personalizaci o úroveň výš: součástí příslušenství jsou zábavné samolepky a jmenovka z kůže Cuoio Romano umístěná na vnějším pásku, do níž můžete doplnit své osobní údaje, jak je zvykem u tašek Fendi.

03_FENDI and RIMOWA trolley

V prodeji ve vybraných buticích Fendi a Rimowa a na fendi.com od prosince 2017, právě včas na vánoční a novoroční cestování!