(FENOMÉN ADDICT) Save the date – fashion week edition je tu za chvíli!

hlavnii

Nedávno vyšel DJ Nobodylisten ven se zbrusu novým dokumentem, jenž nese název právě „Fenomén Addict.“ Krátce poté oznámil datum jedenáctého (už?!) Addictu. 16. března opět budeme mít možnost utrhnout se ze řetězu a užít si fenomenální show.

Po deseti uběhlých akcích během roka a půl se společně se svou partičkou rozhodl, že mají příliš natočeného materiálu jen tak pro sebe, a že by asi prohloupili, kdyby toho nevyužili, a nešli s kůží na trh ještě o něco víc. Chvíli nechávali svoje fanoušky netrpělivě čekat, mezi tím vypustili ven nový Addict merch, a pak se to stalo – sezvali kamarády Addictu, aby se přišli podívat na výrobek, ze kterého vpravdě lezl mráz po zádech, a to určitě všem, natož pak těm, kteří alespoň jednou akci s názvem Addict navštívili.

Premiéru dokumentu zasadili do holešovické Továrny – prostoru, kde v únoru máte husí kůži bohužel i bez Addictu. S ním pak ale ještě mnohem víc, samozřejmě. O krásu, hlavu a patu dokumentu se postaral Jakubův bratranec Jan Strach. Jak i oba kluci s úsměvem potvrdili: „Je to zkrátka v rodině…“ V dokumentu můžete vidět záznamy z deseti akcí, osmi zastávek Addict tour, celkově 17 000 lidí, kteří si na Nobodyho eventy přišli za dva roky poslechnout 150 hodin DJ setů. To vše s komentářem Jakuba Stracha alias DJ Nobody.

Na 16. března už se chystá další event, který už pravidelně hraje úlohu „party otvíráku“ pražského týdnu módy.

SAVE THE DATE – FASHION WEEK EDITION – 16/3

CHECK OUT THIS

Text: Simona Redlipska

Zdroj: THE MAG, Instagram