Festina s ForMenem našli českého Gerarda Butlera

Ch1

Značkou Festina vyhlášená soutěž pro muže #festinahero, která hledala místního Gerarda Butlera, zná vítěze. Je jím šestadvacetiletý lékař Christopher Theodorupolos, který – jak zněla dohoda – nafotí fashion story pro letní vydání našeho časopisu ForMen.

Vybrala jej odborná porota ve složení Martin Hradecký (ELLE), Tomáš Otta (ForMen), Eva Mchitarjan (ejvifreedom.com) a Robin Bery (fashion bloger) ze třiceti přihlášených mužů. Vítěz kromě hodinek Festina, které nosí i Gerard Butler, nafotí fashion story pro letní vydání našeho časopisu. 

12360019_10153645778550210_8344925950302783953_n
Christopher Theodorupolos vyfocený při oblíbené činnosti, jak požadovaly regule soutěže.

Poté, co Festina představila Gerarda Butlera jako svou novou tvář a světem proletěl krátký film Time to Live, navázala značka lokálně volně inspirovanou kampaní #festinahero a hledala svého Gerarda Butlera. Vítěze, kterým je šestadvacetiletý Christopher Theodorupolos přihlásila jeho kamarádka: „Už léta mu říkám, že vypadá jako Gerard Butler. Když jsem se dozvěděla o soutěži, neváhala jsem ani vteřinu“.

A Christopher Theodorupolos k vítězství dodává: „Nemůžu tomu uvěřit. Z vítězství mám velkou radost a už teď jsem zvědavý, jak bude focení pro ForMen probíhat. Bude to pro mě úplně nová zkušenost.“

f16887_1