(festival) Balaton Sound oznámil hvězdy, chytněte lístky

furesz_csut_nagy0086_DSC07959

Balaton Sound je pětidenní beach festival na idylické pláži maďarského „moře“ Balatonu. Nyní v první vlně oznamování programu nabízí řadu hvězd, které se představí návštěvníkům festivalu od 8. do 12. července 2020.  Martin Garrix, Dimitri Vegas & Like Mike a Kygo jsou hlavními headlinery v čerstvém seznamu zveřejněných jmen pro nadcházející ročník.

Major Kata - Rockstar Photographers
Major Kata – Rockstar Photographers

Unikátní poloha na břehu obřího jezera a fantastická atmosféra s luxusním VIP zázemím, vytváří z Balaton Soundu jednu z nejžádanějších a největších akcí elektronické a taneční hudby v Evropě.  

Vedle světoznámých hvězd, které se na pláž Balatonu rádi vracejí, jako jsou například Martin Garrix, Dimitri Vegas & Like Mike a Kygo, jsou tu i další nová jména. Jedním z nich je norský DJ Matoma, který díky svému talentu nyní spolupracuje  nejen s The Vamps ale i s dalšími zavedenými jmény jako jsou, Sigala, Don Diablo and Jonas Blue. DJ Matoma vystoupí na hlavní scéně hned první den festival 8. července.

Již první oznámená jména slibují řadu fantastických zážitků a skvělou party. Ani letos například nebude chybět mimořádně populární Elrow stage, která nabídne vystoupení Loco Dice, Meduza, Ilario Alicante, Danny Tengalia a řady dalších.

Photo: László Mudra http://www.mudralaszlo.hu - Rockstar Photographers
Photo: László Mudra http://www.mudralaszlo.hu – Rockstar Photographers

Balaton sound nabízí navíc naprosto jedinečné VIP zóny, které nenajdete na žádném jiném festivalu v Evropě. Tato část festivalu bude pulzovat v hollywoodském retro stylu a nabídka zde bude přímo okouzlující, od masáží a make-up salónku, nápoje při příjezdu až po exkluzivní večírky a překvapení. Více informací se fanoušci dozví se startem prodeje VIP vstupenek v polovině prosince.

Nejlevnější vstupenky budou dostupné 72 hodin od středy 11.12. od 12:00. 

Link: https://balatonsound.com/cz/vstupenky

Více informací na: www.balatonsound.com/cz/

Balaton Sound 

Kde: Zamárdi, jezero Balaton, Maďarsko, Kdy: 8. – 12. července 2020