(first view) Brad Pitt a Leonardo DiCaprio na prvním snímku z nové tarantinovky

once-upon-a-time-in-hollywood

Natáčení v pořadí devátého filmu Quentina Tarantinas názvem Once Upon a Time in Hollywood je v plném proudu. Důkazem je první snímek přímo z natáčení, na které pózuj Brad Pitt a Leonardo DiCaprio.

Děj filmu je zasazen do přelomu 60. a 70. let v Los Angeles. Formou se Tarantinův nejnovější film bude blížit ikonickému Pulp Fiction. Příběh se bude obtáčet kolem postavy masového vraha Charlese Mansona, který se v 60. let se stal hlavou skupiny známé jako „Rodina“ (The Family), která měla posléze na svědomí několik brutálních vražd. Mezi nimi i vraždu Sharon Tate, manželky režiséra Romana Polanského, která byla v osmém měsíci těhotenství. Film tak opět bude vystavěn na originální zápletku, spojení fikce s reality. Samotný vrah Manson se ve filmu bezesporu objeví, avšak nebude hlavní postavou.

V hlavních rolích se představí Leonardo DiCaprio, Brad Pitt, Margot Robbie, Al Pacino, Kurt Russell, Burt Reynolds, Tim Roth, Michael Madsen, Damian Lewis, Timothy Olyphant, Dakota Fanning, Emile Hirsch, Clifton Collins Jr., Luke Perry, James Marsden, Zoë Bell, Nicholas Hammond, Keith Jefferson nebo Scoot McNairy.

Premiéra filmu Once Upon a Time in Hollywood je naplánována na 8. července 2019.