Footshop + Laformela představují první kolaboraci

FOOTSHOP_SHOOT2

Při příležitosti českého svátku módy MBPFW se nejprogresivnější sneaker store v České republice spojil s jednou s nejžádanějších lokálních oděvních značek. Footshop a Laformela spolu představují limitovanou kolekci, která propojí urban kulturu s high fashion.

Unisex kolaborace Place For Space přirozeně vychází z typických výrazných prvků značky Laformela doplněných o DNA značky Footshop. ” Propojili jsme grafiku, pohodlnost a klasiku. Kolekce nepostrádá nadsázku a jsou v ní zapracované prvky pracovních oděvů.“ říká designérský tým Laformela.

unspecified-27

Place For Space tak vizuálně navazuje na celosvětový trend, který se inspiruje ulicí a praktičností. Kalhoty na stavbu nebo rybaření se tak s trochou nadsázky stávají designérským kouskem. Tím nejdůležitějším se stává originalita modelů a pohodlí. Kolaborace Footshop + Laformela chce díky Place For Space oslovit lidi z mladší generace, kterým byla lokální móda doposud neznámá.

unspecified-28

Mikiny, kalhoty, trika, roláky a tašky z kolaborace Footshop + Laformela se oficiálně představily na release party 23. 3. 2017 v rámci doprovodného programu MBPFW ve Footshopu.