(ForMEN vs Trendhim): Jaký náramek – kůže, láva, ocel?

marinebl_t-s_farer-armb_nd-1

 

Pro výběr náramků jsme se spojili s internetovým obchodem Trendhim.cz, který nabízí šperky a doplňky pro každého muže. Náramky jsou ideálním pánským doplňkem. Nestojí moc, ale umějí celý outfit nakopnout na nový level. Lze je nosit nosit prakticky kdykoli, v rámci volného času, na party či do práce.  Stačí jen vybrat model, který dokonale padne a upoutá žádoucí pozornost. Který náramek vyberete vy?

1.      Paracord náramky

Paracord náramky neboli náramky pro přežití, jsou čím dál tím populárnější. Nejen že patří mezi stylové módní doplňky, ale mohou vám i zachránit život. Náramek je zhotoven z nylonové parašutistické šňůry, která je po rozpletení náramku plně k dispozici. K dostání jsou i modely, jenž jsou doplněny i o další vybavení. Například o funkční kompas, křesadlo v plastové sponě či chytře zabudovanou píšťalku.

3653508_www-trendhim-cz-v0

 

2.      Ocelové náramky

Jsou k dostání hned v několika provedeních, takže svého favorita si najde opravdu každý. Potrpíte si na efektní detaily, zajímavé rytiny, nebo dáte raději přednost klasickému náramku bez ozdob? Ocelový doplněk dodá i běžnému outfitu požadovaný lesk!

3653509_www-trendhim-cz-v0

 

3.      Korálkové náramky

Tyto náramky se vyrábí za použití dřevěných korálků, lávových kamenů nebo jiných materiálů a polodrahokamů. Jsou vhodné pro jakékoliv mužské zápěstí. Vyberete si i vy?

3653507_www-trendhim-cz-v0

 

4.      Kožené náramky

Vůně kožených výrobků je pro muže neodolatelná. Náramky, které můžete zakoupit na webu www.trendhim.cz jsou vyráběny z pravé hovězí kůže, která skvěle sedne na každé zápěstí. Pokud hledáte originální pánský doplněk pro vašeho partnera, věřte, že s koženým náramkem nesáhnete vedle!

3653510_www-trendhim-cz-v0

 

Všechny náramky lze zakoupit na www.trendhim.cz, doručení zdarma