Galavečer značky Bvlgari u příležitosti odhalení butiku v Pařížské ulici

DSCF7839

Večer 27. dubna 2017 došlo za účasti celebrit a významných hostů k odhalení nového butiku Bulgari v konceptu Petera Marina. Event začal pro uzavřenou skupinu hostů už před butikem, jehož vchod zdobila instalace hadí hlavy kopírující náhrdelník z nové kolekce Eyes on Me v nadživotní velikosti.

DSCF7833

Po slavnostním přestřižení pásky byla hostům nabídnuta sklenička šampaňského a všichni měli možnost prohlédnout si nový interiér. Vážené hosty vítala Lucia Silvestri (kreativní ředitelka šperků Bulgari), Fabrizio Buonamassa (kreativní ředitel hodinek Bulgari), Lelio Gavazza (Managing Director Evropa/Střední východ/Afrika), Sandra Mohsni (Managing Director severní Evropa) a Silvia Patrová (Store Manager pražského butiku). Po oficiálním zahájení vystoupila známá sopranistka Eleonora Cilli. Během večera měli hosté možnost ochutnat catering inspirovaný italskou kuchyní od Stones a drinky v neobvyklé molekulární podobě připravené speciálně pro tento večer, příjemně plynoucí za doprovodu hudby DJ Briana.

Společenskou událost, na jejíž pozvánce stálo dress code Italian glamour, navštívili také Jeho Excelence italský velvyslanec Aldo Amati, herečka Jitka Schneiderová a modelka Renata Langmannová.

DSCF7894

Butik je zdoben mramorem a propojuje antickou tradici se současným designem. Koncept Petera Marina zdůrazňuje italský klasicismus a plně respektuje rysy lokální české architektury.

DSCF7980

Značka Bulgari, známá jako mistr práce s barevnými kameny, nachází inspiraci v bohaté historii své země a kreativně vyjadřuje její nezaměnitelnou italskou duši a reinterpretuje majestátné symboly věčného města Řím v ohromujících špercích, hodinkách, doplňcích a parfémech.

DSCF8138

DSCF8097