(grooming) Kvalitní krémy, pro vaše dezinfekcí zničené ruce

main

Mazal tov, svět si začal mýt ruce. Ještě děsivější než ten virus je to, že všichni mluví o mytí rukou jak o objevení Ameriky a je hrozná představa jen pomyslet na to, co dělali doteď. Nicméně, je pravda, že používání mýdel a antibakteriálních gelů je v tomto období častější. A to vede k tomu, že máme všichni ruce jak struhadla mixnuté s orangutaním zadkem. 

Kvalitní krém na ruce by se měl používat celoročně, ale teď je to ještě důležitější. Pokud vás obtěžuje mazat si ruce přes den, zkuste se to alespoň naučit večer, než jdete spát. Krém stačí používat na horní straně ruky – tedy hřbet, klouby, prsty a nehty.

Aesop
Aesop, pánský krém na ruce. Krom toho, že velice dobře a přitom jemně hydratuje a na rukou necítíte mastný film, krásně voní po bergamotu, čaji a dalších bylinkách. Dostupné na stránkách. 
Weleda Skin Food
Weleda – Skin Food. Dá se koupit v každé drogerii nebo lékárně a měl by ho mít každý člověk. Kombinace přírodních olejů a másel, jemná bylinková vůně. Neexistuje lepší krém – ať už na zničené ruce, popraskané rty nebo suché lokty, kolena a paty. 
Elizabeth Arden
Elizabeth Arden – Eight Hour Cream. Krém, na který všichni, kteří jej použijí, nedají dopustit. Už po prvním použití máte jemnější kůži a hydratace drží skutečně celý den. Pokud jej budete používat každý večer, přes den se můžete na krém vykašlat, protože tenhle udělá přes noc veškerou práci. Prodává Douglas. 
Kiehl's Hande Salve
Kiehl’s Hande Salve. Téměř bez vůně, ale s velmi silnou formulí hydratujících a pečujících přísad. Na rukou vytvoří neviditelný film relativně rychle dokáže „vyléčit“ škody dlouhodobě vzniklé. 
Grown Alchemist
Grown Alchemist. Lehce luxusnější verze krému na ruce, ale s dokonalými schopnostmi. Voní velice jemně jako opravdu dobrý parfém a kupodivu neuvěřitelně vyhlazuje nehty. Prodává Douglas. 
Byredo Suede
Byredo – Suede. Ať už niche parfémy nebo svíčky, i kosmetika Byredo je estetickým vrcholem. Přírodní másla a několik olejů s nenápadnou vůní kůže a bylin. K dostání na stránkách. 

Foto: Archivy značek.