(grooming) Louis Vuitton uvádí historicky první kolekci parfémů pro muže

lvtheme

Objevování nových území. Jemná, ale mužná stránka parfémů Louis Vuitton. Uniknout. Nechat za sebou vše, co je známé, a vydat se do neprobádaných končin. Klidně se ztratit, ale žít přítomným okamžikem.

Od svého založení se značka Louis Vuitton řídí tímto principem. Již první legendární kufr nesoucí jméno Louis Vuitton složil slib doprovázet cestovatele kamkoliv, kam je jejich zvídavost zavede. Někdy stačí jen zavřít oči a jste na druhém konci světa. Vnitřní, metaforická, nehmotná: cesta není o cíli. Je to duchovní rozpoložení. Neustálý pohyb, který živí tělo i duši. Vibrace, která rozechvívá srdce. Nesmazatelná stopa v paměti. Emoce, která vám přepíše DNA. A právě tyto okamžiky, jakoby zamrzlé v čase, jsou inspirací nové kolekce parfémů Louis Vuitton.

Nyní se francouzský módní dům vydává na úplně novou cestu. První parfémové kreace byly věnovány ženám, ale mistr parfumér Jacques Cavallier Belletrud se rozhodl jít teď novým směrem. Směrem, který je věnován mužům, který jde do hloubky jejich duše, touhy po svobodě a průkopnického ducha. Pět mimořádných vůní skládá čest archetypu dobrodruha na jeho cestě za sebou samým. Pět jedinečných kompozic zachycuje úchvatné objevy a evokuje mužskou energii na povrchu kůže – bez klišé a karikatury.

MEN'S COLLECTION 100ml (kopie)

Immensité je fantazie, kam až oko dohlédne. Cesta do Nového světa, Nouveau Monde, bez podmínek a bez kompasu. Orage, frissons je jako bouře ve skalním průsmyku. Sur la Route vzbuzuje velké naděje. A Au Hasard připomíná náhodná, ale nezapomenutelná setkání. Každá z pěti vůní slibuje absolutní intenzitu prožitku.

L'IMMENSITE 100ml

L‘IMMENSITÉ

Nekonečná cesta do nitra sama sebe

Roztáhněte ruce co nejvíce to jde – jako kdyby to byla křídla a chtěli jste vzlétnout.

 

NOUVEAU MONDE 100mlNOUVEAU MONDE

Pocta cestovatelům

Když necháte za zády stereotyp všedního života a vydáte se objevovat jiné kultury, dříve či později narazíte na rituály, které změní váš život.

ORAGE 100ml

ORAGE

Všemocné živly

Nemusíte cestovat na druhý konec světa, abyste se přesvědčili o tom, že příroda má velkou moc.

SUR LA ROUTE 100ml

SUR LA ROUTE

A life path, a lesson in self

Metafora pro osobní cestu každého člověka – cesta je stejně důležitá jako cíl.

AU HASARD 100ml

AU HASARD

Chuť riskovat

Stojíte nad propastí, zadržujete dech a sbíráte odvahu skočit. Nebojíte sejít z vyšlapaná cesty, abyste prozkoumali nová místa.

Fotografie: Steve Harries