(grooming) V Praze byl otevřen FANN BEAUTY ATELIER

FANN BA_PRIZEMI_DSC0323

Pod křídly ryze Česko – slovenské společnosti FAnn parfumerie, vzniklo jedno z nejkrásnějších míst specializujících se na komplexní péči o krásu – FANN BEAUTY ATELIER. Jedná se o naprosto jedinečný prodejní koncept, který doposud nemá na našem trhu obdoby, netradiční spojení koncept storu s tradiční parfumerií.

FANN BEAUTY ATLIER je citlivě zasazen do historické části v srdci Prahy. Interiér exkluzivní dvoupatrové parfumerie se pyšní hned několika jedinečnými designovými prvky, které doplňují jednotlivé úseky s exkluzivními kosmetickými produkty.

FANN BA_DSC0650

 

Celé horní patro je zasvěceno luxusní péči o pleť, ve které nechybí komfortní VIP zóna pro individuální poradenství v oblasti pečující kosmetiky, unikátní koutek se zaměřením pouze na českou a slovenskou kosmetiku Made in Czechoslovakia a speciální certifikovaný švýcarský přístroj sloužící k podrobné analýze stavu pokožky. A protože na detailech záleží, oděvy pro beauty konzultanty jsou z dílny skvělého českého návrháře se slovenskými kořeny s úžasným přesahem do kosmetického průmyslu, kterým je Miro Sabo.

FANN BA_DSC0516

FAnn Beauty Atelier uvádí 16 trendy značek, které hýbou světem kosmetického průmyslu, a to ať už s přesahem do oblasti ekologie či charity. Ve světe jsou tyto značky k dostání zejména v beauty koncept storech. Na našem lokálním trhu mají premiéru exkluzivně ve FAnn Beauty Atelieru. K dispozici jsou také v e-shopu www.fann.cz/beautyatelier.