(grooming) Vlasy – nejlepší produkty pro správnou péči

Wash-Hair-866x487

Vlasy jsou stejně důležité, jako boty. Každý si okamžitě všimne, jak se o danou část staráte a jak vypadá. Ony šampony 3v1 skutečně nestačí.

Šampon

Zásadní je samozřejmě šampon. Ono se sice může zdát, že se do různých pánských lahviček lije všechno z jedné kádě, ale opak je pravdou a jakmile začnete používat opravdu kvalitní šampon zaměřený na váš typ vlasů nebo problém, který řešíte, uvidíte rozdíl.

Gosh Vitamin Boos
Gosh Vitamin Booster. V případě, že máte vlasy bez lesku a celkově působí nezdravě, buď jim chybí hydratace, nebo vitamíny. Šampon Gosh Vitamin Booster obnovuje přirozenou barvu, vlasy jsou při jeho používání tvárnější a působí svěžeji. Prodává FAnn Parfumerie.
Hawkins & Brimble
Šampon Hawkins & Brimble. Obsahuje B vitamíny a ženšen. Je ideální na každodenní používání, pokud jsou vaše vlasy na mastnější straně, protože přehnaně nevysušuje, vlasy vydrží dlouho čisté a současně také uklidňuje pokožku hlavy, takže předchází lupům.
Klorane Anti Pollution
Klorane Anti Pollution šampon. Dokonalá věc, když žijete ve městě. Člověk by netušil, jaký vliv má ovzduší na vlasy, dokud nezkusí tenhle produkt. Po dvou týdnech používání nejenže jsou vlasy mnohem hladší, netřepí se jim konečky a zdravě se lesknou, ale zdá se, že i rychleji rostou. Seženete v lékárnách.

Kondicionér

Po umytí obličeje a oholení taky použijete pleťový krém, protože pleť by jinak byla hrozná. S touhle logikou musíte pohlížet i na kondicionéry. Vlasy jsou vysušovány jak mytím, tak i vzduchem a smogem, ve kterém žijeme. Kouřením, pitím alkoholu a nezdravým jídlem.

Grown Alchemist
Grown Alchemist Smoothing Hair Treatment. Není to úplně kondicionér, ale uhlazuje jak nic jiného. Jestliže vás trápí vlasy roztřepené, rozevláté, nedrží nebo si  dělají co chtějí, pravidelné používání této masky dokáže napravit to, co zanedbala příroda. Prodává Douglas.
Klorane
Klorane Anti Pollution kondicionér. Výše zmíněný šampon je první krok, tento kondicionér jej skvěle doplňuje. Oplachuje se, celý den budete vonět po mátě a usnadňuje následující péči. Seženete v lékárně.
REF
Kondicionér Intense Hydrate značky REF. Obsahuje organický kokosový olej, tudíž hydratuje natolik, že by zase zavlažil Saharu. Vlasy nicméně nezanechává mastné a nemá žádný film. Zůstane jen hebkost a uhlazenost. Prodává Douglas.

 

Foto: Archivy značek. Text: Václav Mensa.