(happy b-day) Jennifer Aniston oslavila 49. narozeniny. Jako vážně?!

hlavní

 

Pro chlapy bývala a dodnes je sexsymbolem, ženy jí zase závidí to, jak vyhlíží. Ano, pravda, 49 pořád není žádný vysoký věk, jenomže ženská se musí sakra otáčet, aby se na ní nějak nepodepsal.

Na začátku týdne Jenn oslavila narozeniny se svými nejbližšími. Ti se evidentně předháněli i v tom, kdo dá lepší či více gratulačních postů na Instagram. Ani Reese Whiterspoon, která rozhodně taky zapadá do kolonky sexy „přesčtyřicítka“, nebyla výjimkou. Ke svému Happy Birthday pro Jennifer připojila fotku z doby, kdy hrála Rachelinu sestru v seriálu Přátelé. A to už je taky nějaký ten pátek…

Na fotkách, které se objevily na různých Instagramových účtech jejích přátel, je Jennifer pokaždé naprosto bezkonkurenčně sexy. Ano, mnohé z nich jsou z dob minulých a pravda, nemá na nich toho na sobě moc. Co ale oblékla své sexy postavičce právě k příležitosti svých 49. narozenin (!), vás určitě nudit nebude. Její stylistka Nina Clare si dala záležet (ostatně je to také její vizitka, jak to sluší jejím klientkám), a oblékla Jenn do kožených kalhot, které přesně kopírovaly její boží nohy i zadek. Nezapomněla to pak zachytit na fotce, když se oslavenkyně ohýbala pro něco zpátky do auta:#zadekNejvětší pyšnost pak projevil její dvorní kadeřník Chris McMillan, který vyvěsil na svůj Instagram rovnou devět fotek, z nichž převážná většina byla právě z Jennina mládí, z obálek časopisů a z dob, kdy byla sexy spíš jako lolitka, než máma, kterou bys chtěl…..

Text: Simona Hynková