Víte, proč jsou hudební ikony na triku hitem léta 2017?

Candice-Swanepoel-Terry-Richardson-Photos02

Ozzy Osbourne, Metallica, Black Sabbath, Ramones, Guns N‘ Roses, Marilyn Manson. Trička s ikonami popu, rocku, metalu i hip-hopu jsou všude. Najdete je jak na štendrech v masové konfekci, tak i pečlivě poskládané v policích butiků luxusních značek.

Ještě předtím než sáhnete do kapsy a utratíte 399 Kč, ale i 399 eur, podívejte se do rodinných archivů, jestli tričko s Frankem Zappou (nebo jinou nepřátelskou máničkou) nenosil už váš táta a nepopuzoval tak proti sobě příslušníky VB. Vůbec se netrapte tím, pokud triko bude seprané, vyšisované nebo propálené cigaretou. To je totiž přesně ono! Z hry na subkulturní identitu se stává skutečný vintage kousek. A to se cení. Jen prosíme, pokud si už natáhnete triko Sex Pistols, aspoň si nastudujte, kdo je Johnny Rotten.

Pokud se vám tričko záhadně vytratí ze šatny, požádejte přítelkyni, ať vám vyfotí, v čem ráno odešla. Záhada vyřešena. Trička s motivem hudbeních legend jsou prostě trendem sezóny. Tak se mu nebraňte a užijte si ho.

Snímek obrazovky 2017-08-01 v 10.40.31

Eminem, H&M, 349 Kč / ACCD, Topman, £ 20 / Pink Floyd, H&M, 399 Kč / Pink Floyd, H&M, 349 Kč / David Bowie, Asos, € 27 / Bob Marley, H&M, 349 Kč / Freddie Mercury, H&M, 349 Kč / Justin Bieber Merch, Justin Bieber Tour Merch, $ 40 / Tupac, Topman, £ 20