(hodinky) Louis Vuitton Tambour Curve Flying Tourbillon

main

S rokem, kdy kolekce hodinek Louis Vuitton slaví dospělost (hodinky začali dělat před 18 lety) si značka nadělila jedinečnou záležitost. Nové hodinky Tambour Curve Flying Tourbillon. 

1

Michel Navas, hodinářský génius, který v minulosti pracoval pro Patek Philippe nebo Gerald Genta před pár letsy pomohl otevření hodinářské dílny, která v současnosti hodiny Vuitton vyrábí. Nejprve pracovali v Paříži, ale přesunutí do Ženevy, která je logicky hodinářskou Shangri-La, jim zajistilo několik certifikátů a označení kvality. Hodiny to jsou všechno, než jen pouze módní, jak to obvykle u obdobných značek bývá. Jediný rozdíl mezi starými hodinářskými domy a hodinkami Vuitton je v tom, že Vuitton začínal s kufry.

2

Tělo hodinek vyrobené z karbonové oceli v sobě jako v hnízdě drží jedinečný ciferník s velkým logem Vuitton. Pásek je buď z kvalitního silikonu nebo z krokodýlí kůže. Cena je samozřejmě pouze na vyžádání. Jak již bylo také zmíněno, tyto hodinky nesou prestižní značku kvality, Poinçon de Genévé. Něco jako když by vám Umberto Eco doporučil knihu.

Foto: Louis Vuitton.