(hodinky) Montblanc 1858

2019-013-190108_HERO_MODEL_02_MONTBLANC_039-G-CMYK

V dnešním rychlém a propojeném světě může být náročné nalézt vnitřní čistotu a inspiraci nezbytnou pro to, abychom se mohli soustředit na věci, na nichž nám skutečně záleží. Napojit se na to, kým jsme, a na svět kolem nás, může být snazší, pokud se vypravíme ven, do přírody.

Nová kampaň značky Montblanc vypráví příběhy dvou lidí. Každý z nich jde svou vlastní cestou sebeobjevování prostřednictvím přírody, doprovázen hodinkami Montblanc 1858 Geosphere.
Tyto hodinky z dílny společnosti Montblanc vzdávají hold legendárním strojkům Minerva z 30. let dvacátého století a ztělesňují ducha volné přírody.

2019-013-190108_03_BUILDING_MONTBLANC_051-F-RGB

Přírodní nádech kampaně v sobě odráží estetickou stránku hodinek Montblanc 1858 Geosphere. Tyto hodinky, inspirované stylem vintage, mají být důvěryhodným průvodcem pro neohrožené objevitele.
Hodinky z řady Montblanc 1858 představují novou interpretaci chronografů z 20. a 30. let dvacátého století, která moderním způsobem zachycuje ducha dob minulých.
Bronzové pouzdro s leštěným saténovým povrchem má jemné vroubkování a může se pochlubit zadní stranou vyrobenou z titanu s bronzovým potahem, který snižuje riziko kožních alergií. Další detaily zahrnují vroubkovanou korunku, která připomíná dobové hodinky, a robustní vyklenuté safírové sklíčko, které podtrhuje vintage vzhled každého kousku.

HyperFocal: 0
HyperFocal: 0

Pro lepší čitelnost i vzhled je ciferník osazen luminiscentními katedrálními ručičkami s povrchem vyrobeným technikou cloisonné, které jsou mírně vyklenuté a nabízejí tak to nejjemnější provedení.

Tradice výroby hodinek Montblanc Villeret začala roku 1858, kdy Charles-Yvan Robert založil dílnu na výrobu hodinek v údolí Saint-Imier. Manufaktura si postupně získala mezinárodní uznání pro své přesné strojky a stala se předním specialistou na výrobu profesionálních hodinek a stopek.