(hodinky) Značka Paul Hewitt je ideální pro novodobé objevitele

PH 3

Značka Paul Hewitt se rozhodla, že světu ukáže, jak vypadá novodobý námořník. Co má společného s tím historickým? Lásku k moři a cestování a symbol kotvy. Hodinky této německé značky, kterou nyní nabízí Klenoty Aurum, jsou velmi sofistikované a elegantní. Přesto jsou určené pro dobrodruhy s vášnivým srdcem, kteří milují poznávat svět. Tuhle vášeň symbolizuje miniaturní kotva, kterou každý model skrývá na svém ciferníku – většinou nahrazuje číslo šest.

PH 2

Čistý design hodinek se liší většinou jen barvou ciferníku a provedením řemínku – na výběr je jemný i trochu robustnější kovový, ale i kožený v několika barevných variantách. Díky tomu se hodinky hodí na každou příležitost a zapadnou do každého stylu oblékání i života.

Hodinky s černým ciferníkem, 6 690 Kč. Prodává Klenoty Aurum.
Hodinky s černým ciferníkem, 6 690 Kč. K dostání v  Klenoty Aurum.

Kotva je ikonickým znakem, který provází každý kousek značky Paul Hewitt. Ve všech možných velikostech ji najdete i v kolekcích šperků. Za zmínku stojí zejména unisexové náramky, které jsou k dostání v mnoha různých velikostech i barevných variantách. Některé z nich jsou kožené, základ jiných tvoří zmenšené námořnické lano.

Hodinky s bílým ciferníkem, 4 690 Kč. Prodává Klenoty Aurum.
Hodinky s bílým ciferníkem, 4 690 Kč. K dostání v Klenoty Aurum.

Pokud nejsou ozdobené kotvou, najdete na nich označení zeměpisné šířky nebo jiný odkaz na severní Německo, odkud tento brand pochází. Možná vás na tuto novou trendy destinaci kromě instagramových fotek nalákají i tyto námořnické šperky.

Náramek, 1 290 Kč. K dostání v Klenoty Aurum.
Náramek, 1 290 Kč. K dostání v Klenoty Aurum.

Foto: Archiv značky.