(hudba) Bude rok 2018 patřit Justinu Timberlakovi?

Screenshot_20180119-181952

Nová deska, halové tour po Spojených státech i hlavní hvězdou poločasové přestávky Super Bowlu. Justin Timberlake má letošní program opravdu nadupaný a vypadá to, že právě šestatřicetiletý zpěvák by mohl ovládnout hudební rok 2018.

Timberlake hned začátkem ledna potěšil své fanoušky originálním videem, kde oznámil vydání prvního alba od roku 2013. „Je inspirováno mým synem, manželkou a rodinou. Více než kterákoli nahrávka, kterou jsem kdy napsal, říká, odkud jsem. Je osobní,“ prozrazuje muzikant v traileru na Man of the Woods. V pořadí páté studiové album vychází již 2. února.

Deska obsahuje 16 songů včetně dvou kolaborací s Aliciou Keys a Chrisem Stapletonem. Z novinky už známe skladby Filthy a Supplies, ke kterým jsou venku i videoklipy. Předtím, než se Man of the Woods dostane na trh, slíbil americký zpěvák a herec další dva singly.

Rodáka z Memphisu čeká hned 4. února poločasová show na Super Bowlu. Na jedné z nejsledovanějších sportovních událostí roku bude Timberlake hlavní hvězdou večera. Na jaře pak pojede ke svému albu severoamerické turné, kdy navštíví největší města a arény ve státech.

Zdá se, že devítinásobný držitel prestižní Ceny Grammy si zkrátka podmaní tento rok a my mu přejeme, aby se všechno povedlo tak, jak má. Třeba lépe než Super Bowl před čtrnácti lety.

KONTROVERZNÍ SUPER BOWL

PRVNÍ SINGL Z NOVÉ DESKY

DRUHÝ SINGL Z MAN OF THE WOODS

Text: Erik Krajdl, ig: erikkrajdl